Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Beatlemania na Bemowie

Beatlemania na Bemowie

reklama
📅 Data: niedziela, 28 sierpnia 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Amfiteatr Bemowo (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


28 sierpnia na warszawskim Bemowie zawita „Czwórka z Liverpoolu” i w ramach Beatelmanii zaprezentuje największe przeboje w Amfiteatrze w parku Górczewska.
Oczywiście nie chodzi o Johna, Paula, George’a i Ringo, ale o zespół The Backwards , czyli czołowy światowy zespół odtwarzający pełną twórczość grupy The Beatles.
Teraz będzie można zobaczyć ich koncert w Warszawie na Bemowie.

To nie tylko koncert, ale niemal iluzjonistyczne widowisko jak najwierniej oddające realia występów i twórczości The Beatles, bez żadnych kompromisów, w 100% na żywo, z dokładnie takimi samymi gitarami używanymi zgodnie z historyczną dokładnością w poszczególnych utworach (w sumie widzimy ich kilkanaście), z basistą grającym lewą ręką jak Paul McCartney, w strojach będących wiernymi kopiami oryginalnych ubiorów słynnej Czwórki z Liverpoolu, w perukach zmienianych stosownie do wyglądu Johna, Paula, George’a i Ringo w poszczególnych latach, a przede wszystkim z żywą muzyką w każdym detalu do złudzenia wiernie oddającą brzmienie zarówno instrumentów jak i partii wokalnych ze zdumiewająco naśladowaną barwą głosu!

Przed samym koncertem planowany jest jeszcze happening z udziałem członków zespołu. Muzycy w pełnej charakteryzacji pojawią się przy wejściu do stacji metra „Bemowo” – pod Ratuszem - gdzie przywita ich rzesza fanów. Na tle bemowskiej infrastruktury będziemy odtwarzali okładkę płyty „Abbey Road”. Następnie performerzy ruszą w kierunku Amfiteatru, tylko czym?

The Backwards powstał w 1996 roku w Koszycach na Słowacji. Do dnia dzisiejszego The Backwards zagrali przeszło 3000 entuzjastycznie przyjętych koncertów w Europie (Francja, Holandia, Belgia, Niemcy, Austria, Węgry, Hiszpania, Wielka Brytania, Polska, Czechy, Słowacja) i USA (koncerty w 24 Stanach), występowali w programach telewizyjnych, radiowych i produkcjach teatralnych. Ich musicalowy show „Beatles Legends” cieszył się taką popularnością w Czeskiej Pradze, że nie schodził z afisza przez rok.

Koncert odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 19 w Amfiteatrze w Parku Górczewska (róg Raginisa i Kryształowej).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bemowo lub w kategoriach: impreza koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę