Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki

PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki

reklama
📅 Data rozpoczęcia: poniedziałek, 22 sierpnia 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📅 Data zakończenia: czwartek, 25 sierpnia 2022

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 🌊 nad Wisłą, Monta Beach Volley Club (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Najlepsze teamy w siatkówce plażowej wystąpią od 22 do 25 sierpnia w Warszawie. Po raz drugi w historii stolica gości turniej PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki.

Wstęp na trybuny Monta Beach Volley Club będzie bezpłatny.

O zwycięstwo w letnich mistrzostwach Polskiej Ligi Siatkówki zagrają siatkarki wszystkich dwunastu klubów TAURON Ligi oraz trzech z pierwszej ligi. Drużyny w tej formule liczą cztery osoby.
Tytułu najlepszej siatkarskiej drużyny kobiet na plaży bronić będzie ekipa #VolleyWrocław. W sumie na nadwiślańskiej plaży pokaże się piętnaście drużyn z najmocniejszymi polskimi ekipami – Grupą Azoty Chemikiem Police, Developresem BELLA DOLINA Rzeszów, ŁKS Commercecon Łódź i Grotem Budowlanymi Łódź.

Pierwszego dnia rywalizacja w Monta Beach Volley Club rozpocznie się o godz. 9.00, a kibice do godz. 19.00 kolejno zobaczą mecze Ił Capital Legionovii Legionowo z #VolleyWrocław, LOS-u Nowy Dwór Mazowiecki z Polskimi Przetworami Pałacem Bydgoszcz, BKS BOSTIK Bielsko-Biała z Grupą Azoty Chemikiem Police, E.LECLERC MOYA Radomki Radom z Energą MKS Kalisz, Grota Budowlanych Łódź z UNI Opole, Grupy Azoty ANS Tarnów z Developresem BELLA DOLINA Rzeszów i SAN-Pajdy Jarosław z ŁKS Commercecon Łódź. Wolny los w pierwszej rundzie wylosowała ekipa Trans-Ann Płomień Sosnowiec.
We wtorek i środę drużyny rywalizować będą w tych samych godzinach, a w czwartek drużyny pojawią się nad Wisłą o godz. 11.00. Wielki finał zaplanowano na godz. 17.15.

Wstęp na turniej i do strefy kibica w Warszawie będzie bezpłatny, a stolica ma tytuł miasta-gospodarza. Monta Beach Volley Club mieści się przy ulicy Zaruskiego – na bulwarach Wiślanych w rejonie mostu Łazienkowskiego.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza sport


[ Wydarzenia odbywające się nad Wisłą mogą być uzależnione od pogody. ]

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę