Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Rodzinny Piknik z Fun Fan i MOS nr 7

📅 Data: sobota, 30 maja 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7 w Warszawie, ulica. Geodetów 1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Kochani Rodzice! Nikt z nas nie ma wątpliwości, że jesteśmy dla naszych dzieci najwspanialszymi i najważniejszymi osobami na świecie. Przynajmniej wciąż staramy się aby nasze pociechy tak właśnie myślały. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że dzieci naśladują nas w tym co robimy. To my swoim zachowaniem kształtujemy ich nawyki ruchowe i żywieniowe. To my możemy zachęcić je do bycia aktywnymi ruchowo. Nie tylko słowami, ale głównie własnym przykładem.

Bywa, że brak nam sposobności, miejsca, sprzętu, towarzystwa, pomysłu. W związku z powyższym Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7 wraz z firmą Fun Fan organizatorem turystyki aktywnej zaprasza na piknik, który odbędzie się w dniu 30 maja na obiektach sportowych przy ulicy Geodetów 1. Start o godzinie 10 a będziemy bawić się do godziny 14.00. W programie: sztafety rodzinne, stacje rekreacyjne i sportowe, rodzinne rozgrywki w grach drużynowych, zabawy integracyjne, warsztaty zdrowego stylu życia.

W tą wyjątkowa sobotę organizatorzy otwierają pływalnię, halę i boiska dla wszystkich. Na miejscu będą czekali wykwalifikowani instruktorzy, którzy zapewnią dobra zabawę w gronie rodzinnym. Czyż to nie dobra rozgrzewka przed latem? Dbajmy o siebie, uprawiajmy sporty, odżywiajmy się prawidłowo. Pokarzmy naszym dzieciom jak mądrze i szczęśliwie żyć.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: sport spotkanie inne dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧