Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koneser Technologicznie - event gamingowy

Koneser Technologicznie - event gamingowy

reklama
📅 Data: sobota, 15 października 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Praskie Koneser (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Hyperbook® organizuje event gamingowy KONESER TECHNOLOGICZNIE
Bezpłatne bilety (ograniczona ilość) są do pobrania na stronie >> link

Firma Blue Technology S.A, właściciel marki Hyperbook organizuje event „Koneser Technologicznie”. Targi Koneser Technologicznie, to najnowsze wydarzenie przygotowane dla fanów gamingu. Wstęp jest wolny! Na uczestników będą czekały liczne atrakcje dla całej rodziny, w tym m.in.:

✅ Najnowsze gry do przetestowania w strefie Free to Play – Między innymi gry ze studia Ubisoft oraz produkcje wydawane przez Cenega Polska.
✅ Nowoczesny sprzęt komputerowy, konsole i gogle VR. – Pokaz laptopów Hyperbook, w tym najnowszy model Hyperbook Liquid V17 - AMD oraz Intel z nowatorską zewnętrzną stacją chłodząca, która całkowicie zmienia podejście do systemu chłodzenia laptopów. Komputer działa znacznie ciszej, chłodniej i wydajniej. Stacja dzięki smukłej konstrukcji zajmuje bardzo mało miejsca na biurku i można ją łatwo schować w plecaku.
✅ Turniej Rainbow Six Siege, a także zawody w inne gry z licznymi nagrodami.
✅ W ramach strefy Retro, zostaną udostępnione zabytkowe urządzenia. Wśród nich znajdą się m.in. NES (Super Mario, Excitebike), Nintendo 64 (Mario Kart 64, Super Smash Bros), Atari 65XE (Yoomp!), Commodore 64 (Boulder Dash, River Raid) oraz pecety z Windowsem XP spięte w sieć (Worms Armageddon, Quake III Arena). Wszystkie urządzenia będą w pełni interaktywne. Strefę buduje i obsługuje Fundacja Dawne Komputery i Gry
✅ W strefie Indie Games niezależni twórcy pochwalą się swoimi produkcjami. Dla odwiedzających będzie to okazja, by dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat i sprawdzić je w akcji. Dla deweloperów natomiast – szansa na poznanie opinii tych, dla których przygotowują swoje produkcje.
✅ Strefa Virtual Reality – gdzie będzie można przetestować najnowsze gry VR, polskich i zagranicznych studiów developerskich.
Legia Esport Schools - W ramach stoiska umożliwimy odwiedzającym możliwość wzięcia w testach predyspozycji esportowych, które pozwolą na szybką diagnozę ich umiejętności.
✅ PHOTOmodeBook to wystawa autorstwa Rafała Szrajbera, która prezentuje zdjęcia wykonane przez artystę w różnych grach. Nazywane potocznie „screenami” projekty już dawno przestały być bowiem postrzegane jako zwykłe „zrzuty ekranu”. To obecnie forma sztuki, w której artystami i twórcami są użytkownicy gier, dlatego też deweloperzy coraz częściej dodają do swych produkcji tzw. photo mode, aby wspomagać tę ekspresję twórczą.
✅ Prezentacje studenckich projektów gier i prac konkursowych (Game Graphics Contest) – Zespołowego tworzenia gier komputerowych.
✅ Planowane są również strefy komiksu i fantasy, gdzie odwiedzający będą mogli zakupić akcesoria, książki, komiksy związane z grami i filmami.

Targi odbędą się 15 października 2022 w godzinach 10:00 – 20:00 w Centrum Praskim Koneser (Butelkownia).

Bezpłatne bilety (ograniczona ilość) są do pobrania na stronie >> link

Partnerem wydarzenia jest Centrum Praskie Koneser.

---
Właścicielem polskiej marki Hyperbook® jest firma Blue Technology S.A. Nasz zespół, to ludzie z pasją i z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Przez lata pracy z komputerami mobilnymi, udało nam się wykształcić filary na których teraz opieramy siłę naszej marki. Jednym z nich jest dowolność konfiguracji sprzętu przez klienta. Laptopy Hyperbook są szyte na miarę. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie wykonać indywidualną grafikę na klapie notebooka, wypolerować układ chłodzenia, bądź skalibrować ekran komputera. Każdy ze sprzętów Hyperbook składamy ręcznie, a następnie gruntowanie testujemy nie tylko pod względem jakości wykonania, ale również pod kątem wydajności. Naszym celem jest dostarczenie sprzętu najwyższej klasy i sprostanie oczekiwaniom naszych klientów.

---
Najnowszy Hyperbook Liquid V17 z nowatorską zewnętrzną stacją chłodząca, która całkowicie zmienia podejście do systemu chłodzenia laptopów. Komputer działa znacznie ciszej, chłodniej i wydajniej. Stacja dzięki smukłej konstrukcji zajmuje bardzo mało miejsca na biurku i można ją łatwo schować w plecaku. Będzie można go obejrzeć na Koneser Technologicznie.

Najnowszy Hyperbook Liquid V17 radykalnie zmienia koncepcję chłodzenia laptopa. Nowa seria komputerów przenośnych polskiej marki Hyperbook wyznacza standardy cichszej, chłodniejszej i szybszej pracy.
Hyperbook zapewnia idealne rozwiązanie. Oszczędzające miejsce chłodzenie cieczą minimalizuje temperaturę i poziom hałasu, jednocześnie maksymalizując ciągłą wydajność. Ponadto jest łatwe w konfiguracji i może być błyskawicznie podłączane oraz odłączane od Hyperbook Liquid V17.
Hyperbook Liquid V17 - integruje wszystkie elementy systemu chłodzenia cieczą w stylowej, matowej, czarnej obudowie. Jednostka zewnętrzna zawiera chłodnicę, wentylator, pompę i zbiornik. W obudowie nie mogło zabraknąć zintegrowanego podświetlenie RGB. Wraz z płynem chłodzącym stacja Hyperbook Liquid waży zaledwie 1,39 kg.
Pod obciążeniem Hyperbook Liquid V17 staje się najcichszym laptopem do gier na świecie. Podłączenie chłodzenia cieczą może zmniejszyć prędkość wentylatorów laptopa do 50 procent maksymalnej wartości. Dzieje się tak nawet podczas równoległego przeprowadzania testów obciążeniowych Prime95 i FurMark.
Spojrzenie na wartości temperatury pokazuje, jak potężne jest dodatkowe źródła chłodzenia, które Hyperbook Liquid V17 posiada. Przy pełnym obciążeniu nie tylko poziom hałasu wyraźnie spada, ale również temperatury podstawowych komponentów notują niższe wartości. W porównaniu do pracy wyłącznie z konwencjonalnym, ale już bardzo wydajnym systemem chłodzenia laptopa, temperatury procesora i karty graficznej spadają nawet do 20 °C.
Warto przypomnieć, że mówimy tutaj o najwydajniejszych komponentach dostępnych na rynku, czyli procesorach i9-12900H lub Ryzen 9 6900HX oraz kartach graficznych RTX 3070 Ti lub RTX 3080 Ti.
Jako podstawa cichej pracy pod obciążeniem, Hyperbook Liquid V17 opiera się na inteligentnym sterowaniu wentylatorem. Po fizycznym podłączeniu laptopa do stacji chłodzącej i sparowaniu, Hyperbook Liquid V17 automatycznie zmienia profil krzywej wentylatora. Wentylatory w laptopie pracują wtedy znacznie wolniej i ciszej, ponieważ duża część ciepła z procesora i karty graficznej jest rozpraszana przez zewnętrzny system chłodzenia.
Podłączanie i konfigurowanie stacji chłodzącej jest łatwe i to nawet dla początkujących. Samouszczelniające, szybko zwalniane złącze ułatwia podłączenie systemu chłodzenia cieczą do Hyperbook Liquid V17. Jednocześnie równie łatwo można go odłączyć, jeśli chcesz tylko zabrać laptopa ze sobą. Komunikacja pomiędzy dwoma urządzeniami do sterowania pompą, wentylatorem i oświetleniem RGB odbywa się poprzez Bluetooth.
Hyperbook Liquid V17 ma wszystko, czego potrzebujesz. Na początek przykręć rurki, napełnij chłodziwem i już. Hyperbook Liquid V17 ze stacją chłodzącą jest wyposażony w butelkę z płynem chłodzącym.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę