Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

TEDxMarszałkowska "Reminders&Remembrances"

TEDxMarszałkowska "Reminders&Remembrances"

reklama
📅 Data: niedziela, 23 października 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Hala Gwardii, Plac Żelaznej Bramy 1 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Inspirujące osobowości, wciągające historie i ważne tematy społeczne – już 23 października odbędzie się 11. spotkanie z serii TEDxMarszałkowska, którego gospodarzem zostanie Hala Gwardii. Podczas tegorocznej konferencji pod hasłem Reminders&Remembrances, obok inspirujących wystąpień, odbędą się również tematyczne warsztaty rozwojowe.

W celu rejestracji na wydarzenie prosimy o wypełnienie formularza >> link

Osiem różnych spojrzeń na otaczający świat, osiem odmiennych historii i sposobów opowiadania o nich słuchaczom – bo tyle właśnie osób zaprezentuje się na TEDxMarszałkowska - już wkrótce zagości w progach Hali Gwardii. Wszystkie mówczynie, mówców, prowadzących warsztaty oraz artystów łączyło będzie jedno: ogromna wiedza, bogate doświadczenie, a przede wszystkim pasja przekazywania go innym oraz otwartość. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do 17.00.

Wśród prelegentów znajdzie się między innymi Mateusz Sieradzan, który jest ratownikiem medycznym i pielęgniarzem ratunkowym, występującym w sieciach społecznościowych jako Pan Pielęgniarka. W swojej codziennej działalności przełamuje on stereotyp niewrażliwej pracownicy ochrony zdrowia, a swoje wystąpienie zamierza poświęcić pacjentom, którzy są przez system ochrony zdrowia najbardziej zaniedbani. Jedną z mówczyń będzie również Jadwiga Klata, aktywistka społeczna i klimatyczna, która swoją działalnością oraz wystąpieniem na TEDx pragnie uświadomić ludziom ich sprawczość i przywrócić wiarę w to, że ich działanie ma znaczenie. Inspirujące warsztaty poprowadzi Jarosław Łojewski – specjalista od porażek i przekuwania ich w sukcesy. Dawkę spokoju podczas warsztatów relaksacji zapewni natomiast Julia Mafalda – podróżniczka, fotografka, dziennikarka, italianistka i pasjonatka aromaterapii, z którą związała swoje życie zawodowe. Na scenie wystąpią również: Agnieszka Kardas, Iwona Kotowska, Paulina Tyburska oraz Eugeniusz Malinowski.

Rejestracji na wydarzenie można dokonać na stronie: link

„TEDx-y to przede wszystkim wartościowa, otwarta społeczność, która wspiera się i inspiruje. To również bezpieczna przestrzeń do eksplorowania ważnych społecznie tematów” – mówi Maja Zawierzeniec, licencjobiorczyni i główna organizatorka wydarzenia od 2014 roku, która swoją TEDx-ową przygodę rozpoczęła od wystąpienia jako prelegentka na TEDxWarsawWomen w roku 2013.

Wykłady i warsztaty w ramach TEDxMarszałkowska przyciągają zawsze niezwykle licznych słuchaczy, którzy pragną ze sceny ze słynną, czerwoną kropką chłonąć wiedzę i inspirację. Natomiast dla Hali Gwardii bycie gospodarzem tego prestiżowego wydarzenia jest kolejnym dowodem na to, że miejsce to jest doskonałą lokalizacją nie tylko dla targów i imprez rozrywkowych, ale również spotkań łączących naukę i istotne społecznie tematy. Wstęp na wydarzenia organizowane w Hali Gwardii jest zawsze bezpłatny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: wykład


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę