Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Warsztaty dla dzieci. Uwaga: premiera! "Praktycznie wszystko. Podpowiednik dla dzielnych dzieciaków"

Warsztaty dla dzieci. Uwaga: premiera! "Praktycznie wszystko. Podpowiednik dla dzielnych dzieciaków"

reklama
📅 Data: sobota, 08 października 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Big Book Cafe, J.Dąbrowskiego 81 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Big Book Cafe & Wydawnictwo Kropka zapraszają
Uwaga: premiera!
"PRAKTYCZNIE WSZYSTKO. PODPOWIEDNIK DLA DZIELNYCH DZIECIAKÓW"
Warsztaty dla najmłodszych i ich rodziców prowadzą autorzy: Justyna Dżbik-Kluge i Jarosław Sowizdraniuk

Gdy jest się dzielnym dzieciakiem, szkoda czasu na nicnierobienie.
A przygoda czeka na każdym kroku.
Nawet między dużym pokojem a kuchnią.

JUSTYNA DŻBIK-KLUGE - dziennikarka do zadań wszelkich wspólnie z dziećmi tworzyć będzie okładki gazet, pobawi się z nimi wiadomościami, zdjęciami i tekstami, by stworzyć przyciągającą wzrok okładkę. Zapraszamy do przyniesienia przeczytanych już gazet, magazynów prasowych, a także piórników i ulubionych przyborów dzieci. Przy dużym stole wygodnie pobawimy się w twórców kolorowych newsów.

JAROSŁAW SOWIZDRANIUK - przeprowadzi dla małych czytelników krótki kurs pierwszej pomocy, na przykład bandażowania i opatrywania stłuczonych podczas podwórkowych szaleństw i domowych zabaw łokci, kolan czy nadgarstków.

Goście będą zachęcać dzieci do samodzielności i aktywnego nienudzenia się, dadzą inspirację do twórczych zabaw w domach, do robienia fajnych rzeczy własnymi rękami. Czasami nie zdajemy sobie sprawy, ile skarbów jest w naszych domach. Dajmy sobie szansę, na sprawdzenie kuchennych szafek i pawlaczy, żeby wyczarować zabawę. Nic nie jest przecież tak przyjemne jak własnoręcznie zrobione drobiazgi, upieczone ciastka albo baza zbudowana z krzeseł i koca. Dzielne dzieciaki to takie, które próbują radzić sobie same w różnych sytuacjach.

Na premierowe warsztaty zapraszamy małych i dużych osobiście.
Wstęp jest wolny.
Wydarzenie bez transmisji!
Partner premiery: Wydawnictwo Kropka

O KSIĄŻCE:
„Praktycznie wszystko. Podpowiednik dla dzielnych dzieciaków” to książka dla tych, którzy nie lubią się nudzić i chcą zdobywać nowe umiejętności, świetnie się przy tym bawiąc!
Dowiecie się z niej, jak ciekawie spędzać czas w domu i jak spakować plecak na wycieczkę. Podpowiemy wam, jak zrobić pożywne kanapki czy smaczne ciasteczka. Nauczymy, jak udzielić pierwszej pomocy, zacerować skarpetki albo przyszyć guzik.
Napiszemy wspólnie i zaadresujemy list, nadamy sygnał SOS alfabetem Morse’a, a nawet rozpalimy ognisko bez zapałek. Wszystko tutaj zrobicie sami! (Lub z niewielką pomocą dorosłych).
Przeżyjmy wspólnie superprzygodę, która może zacząć się nawet od starego kartonu po telewizorze.
Książka adresowana jest do dzieci w wieku 6+.

O AUTORACH:

Justyna Dżbik-Kluge - dziennikarka radiowo-telewizyjna. Z mediami związana od 20 lat. W Radiu 357 prowadzi autorską audycję „Książki. Lubię to!”. Od czasu do czasu przegląda prasę w „Dzień dobry TVN”. Wcześniej pracowała w Radiu ZET, Radiu Kolor, w Polskim Radiu i w Telewizji Polskiej. Dużo czyta, uwielbia prowadzić spotkania autorskie z pisarzami i pisarkami. Autorka reportażu o turystyce „Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek”. Mama dwóch synów – Henryka i Mariana

JAROSŁAW SOWIZDRANIUK jest ratownikiem medycznym i nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Podczas pracy uniwersyteckiej rozkłada na czynniki pierwsze procedury medyczne, poszukuje najlepszych rozwiązań i przekazuje tę wiedzę kolejnym medykom. Prywatnie tata czwórki dzieci - Eleonory, Teodora, Leonarda i Joachima.

TOMASZ SAMOJLIK - ilustrator książki, autor komiksów i książek dla dzieci. Twórca postaci żubra Pompika i ryjówki Dobrzyka. Urodził się w 1978 roku w Hajnówce. Jest doktorem nauk przyrodniczych, pracuje w Instytucie Biologii Ssaków PAN w Białowieży.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: dla dzieci warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę