Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Psi Patrol w Atrium Targówek

Psi Patrol w Atrium Targówek

reklama
📅 Data rozpoczęcia: piątek, 07 października 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📅 Data zakończenia: sobota, 08 października 2022

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, Atrium Targówek, Głębocka 15 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Odważni i zawsze chętni do pomocy czworonożni bohaterowie serialu Psi Patrol zawitają do Atrium Targówek! Strażak Marshall i policjant Chase zapraszają wszystkie dzieci 7 i 8 października do warszawskiej galerii, gdzie będą czekać stanowiska animacyjne z mnóstwem atrakcji pozwalających im poczuć się, jakby byli członkami niesamowitej ekipy, gotowej na wszystko!

Już w piątek i sobotę 7 i 8.10.2022r. w godzinach od 12:00 do 18:00 najmłodsi fani Psiego Patrolu będą mogli sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez dzielną ekipę wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Do dyspozycji dzieci będzie strefa budowy, w której pracowity buldog o imieniu Rubble przygotował mega klocki do zbudowania wielkiej wieży. Chętni będą mogli też spróbować swoich sił w tanecznym wyzwaniu, przygotowanym specjalnie dla nich przez Skye, operatorkę różowego helikoptera. W strefie multimedialnej z kolei dostępna będzie aplikacja edukacyjna, która pomoże maluchom w nauce numerów alarmowych. Wielbicieli trudnych do rozwikłania zagadek zapraszamy do strefy policyjnej, gdzie zostawią swój odcisk palca i obejrzą go przez lupę, a następnie zabiorą na pamiątkę do domu!

3… 2… 1… i… flesz fotoreporterów! Nie zabraknie też okazji do uwiecznienia miłych chwil na pamiątkowej fotografii oraz do zdobycia zdjęcia z dzielnym Marshall’em w jego strażackim wozie. Będzie można spotkać również Chase’a, który także chętnie zapozuje do wspólnych zdjęć. Na stanowisku Adventure Bay, najmłodsi będą mogli sprawdzić jak dobrze znają imiona bohaterów ulubionej bajki, a także wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez animatora.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne!

Do wspólnej zabawy z bohaterami serialu „Psi Patrol” – Marshallem i Chase’em - Atrium Targówek zaprasza w piątek i sobotę (7 i 8 października), w godz. 12.00 do 18.00.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Targówek lub w kategoriach: dla dzieci impreza spotkanie inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę