Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

W krainie C...yrku | Warsztaty z żonglerki

W krainie C...yrku | Warsztaty z żonglerki

reklama
📅 Data: sobota, 22 października 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Terminal Kultury Gocław, Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


"W Krainie C…yrku." to warsztaty cyrkowe, plastyczne oraz ruchowe - zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz spektakl cyrkowo teatralny - wszystko inspirowane i związane z powieścią Lewisa Carrolla "Alicja w Krainie Czarów".
Mieszkańców okolic Terminalu Kultury Gocław, czeka wspólne przygotowywanie scenografii, choreografii, nauka żonglowania, czy czytanie książki przez...samą Królową Kier. I wreszcie na końcu całego cyklu - wystawienie (przez artystów Kolektywu INC, z udziałem uczestników warsztatów) dla wszystkich mieszkańców cyrkowo - teatralnego spektaklu “Którędy do wyjścia?”

„Trening… mózgu!” Warsztaty z żonglerki.
21.10. – 18:00-19:00 s. 207
22.10. – 13:00-14:00 s. 203
4.11. - 18:00-20:00 s. 207

Warsztaty z podrzucania (i to obiema rękami na raz!) dziwnymi przedmiotami znalezionymi w Krainie Czarów…czyli zajęcia z żonglerki.
Uczenie się żonglerki poprawia koncentrację i zapamiętywanie, synchronizację półkul mózgowych, koordynację wzrokowo - ruchową, jest świetnym treningiem fizycznym, który angażuje całe ciało, a także...dobrą zabawą i sposobem na rozluźnienie i odstresowanie. Żonglowanie powoduje fizyczną rozbudowę struktury mózgu!
Uczestnicy będą się uczyć podstaw żonglerki i krótkiej choreografii, która będzie elementem otwierającym spektakl finałowy - "Którędy do wyjścia?" 27.11.. (Udział w samym spektaklu jest opcjonalny - dla chętnych.)

Zapraszamy do zapisów dzieci i młodzież od 10 roku życia - mogą się zapisywać WRAZ z rodzicem. Liczba miejsc ograniczona (do 16 uczestników). Najlepiej zapisać się na cały pakiet zajęć!

ZAPISY >> link

Prowadzący:

Kamil Dziliński
Manipulator, żongler, performer, założyciel grupy MultiVisual, organizator Ogólnopolskiego Festiwal Ognia i Festiwalu Żonglerskiego w Ostródzie. Występuje i prowadzi warsztaty od 18-tu lat. Półfinalista i finalista programu Mam Talent. Wraz z grupą MultiVisual występuje głównie na wydarzeniach firmowych w Polsce i za granicą. Odwiedził i prowadził warsztaty na różnych festiwalach cyrkowych - jak European Juggling Convention, Circus Festival Ireland czy Italian Hoop Connection. Współorganizator spektakli “Hedonist - Variété Show”, “CyrkON”, czy "Warszawskiej Sceny Varieté". Współtwórca i artysta Europejskiego Festiwalu Klaunady Inwazja Klaunów.

Tomasz Piotrowski
Na cyrkowej scenie od 15 lat. Dwukrotny finalista programu Mam talent, członek grupy Multivisual, zdobywca wielu nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach cyrkowych m.in: 3 miejsca podczas III Ogólnopolskiego Konkursu Etiud Nowocyrkowych “Cyrkulacje” 2016. Współorganizator spektakli “Hedonist - Variété Show”, "Warszawskiej Sceny Varieté" projektu “CyrkON”. Współtwórca i artysta Europejskiego Festiwalu Klaunady Inwazja Klaunów. Reżyser i artysta spektaklu "Rabbit in Humanland" zrealizowanego podczas pierwszego "Incydentu Polskiego" w ramach Carnavalu Sztukmistrzów w 2020 roku oraz stworzonego na jego założeniach monodramu "Geometria Propagandy" w Teatrze Druga Strefa, pod okiem reżysera Sylwestra Biragi.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: dla dzieci warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę