Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wojtek Pilichowski & Jericho Brass Collective

Wojtek Pilichowski & Jericho Brass Collective

reklama
📅 Data: sobota, 08 października 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Fabryka Norblina, Żelazna 51/53 (pokaż na mapie)

💰 Wstęp wolny, udział wiąże się z kosztem zamówienia jedzenia/picia
   udostępnij tweetnij wykop


Zapraszamy na wyjątkowe koncerty w ramach pierwszych urodzin Fabryki Norblina! 🎉
Już 8 października wystąpi dla Was: Wojtek Pilichowski & Jericho Brass Collective!

Jericho Brass Collective to najnowszy projekt Wojtka Pilichowskiego. Dziewięcio osobowy skład, w którym zawarta jest czteroosobowa sekcja dęta. Na program koncertu składają się utwory zawarte na solowych płytach Wojtka, począwszy od pierwszego albumu (1994r.) az do płyty Vandal (2018r.). Razem z Wojtkiem zagrają: Michal Rorat (instrumenty klawiszowe), Bartek Pokrywka (instrumenty klawiszowe), Adam Bławicki (saksofon altowy/saksofon barytonowy), Jarosław Kaczmarczyk (saksofon tenorowy/saksofon sopranowy), Szymon Klekowicki (puzon), Radosław Mosurek (trąbka), Tomasz Mądzielewski (perkusja), Maciej Rejmentowski (gitara). Ten rodzaj dynamiki i energii to nowa jakość wśród projektów Wojtka Pilichowskiego.

Wojciech Pilichowski to wybitny gitarzysta basowy oraz kompozytor. Znany przede wszystkim jako bardzo ceniony muzyk sesyjny. Jego grę słychać na przeszło 120 albumów. Niezależnie od działań na tym polu Wojciech Pilichowski prowadzi autorskie zespoły. Jako lider nagrał dziewięć płyt oraz cztery wydawnictwa warsztatowe dla gitarzystów basowych. Należy do grona instrumentalistów, których wachlarz zainteresowań i umiejętności obejmuje bardzo różne muzyczne style i estetyki. Z tego powodu z jego talentów korzystają zarówno gwiazdy muzyki popularnej – Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Enrique Iglesias czy Basia Trzetrzelewska jak i twórcy z dziedzin rockowych z Simonem Philipsem czy słynnym perkusistą formacji Iron Maiden, Nicko McBrainem na czele. Otrzymywał nagrodę dla Najlepszego Basisty według miesięcznika Gitara i Bas kolejno w latach 1995- 2003.

After party: DJ Praktyczna Pani
Finalistka Mistrzostw Świata Redbull Music 3style. Pierwsza kobieta, z tytułem mistrza Polski. Producentka muzyczna i autorka teksów, promotorka imprez, manager artystyczny. W branży od 2006. Kolekcjonerka gramofonów i mixerów. Miłośniczka lat 80tych i 90tych, szczególnie rnb, rapu i soulu. Jej muzyczne wpływy można określić jako romans klasyki z nieoczywistą elektroniką. Oryginalność i umiejętność wzbudzania emocji łączy z wysokim poziomem technicznym. Bogate doświadczenie zbudowała nie tylko na rynku krajowym, ale też odwiedzając: Japonię, Danię, Niemcy, Włochy, Szwajcarię Francję oraz Hiszpanię. W Pakistanie zaś miała przyjemność grać na największym festiwalu – Music Mela Festival oraz na europejskim festiwalu Eurovillage. Supportowała legendarną amerykańską grupę Slum Village oraz Masta Ace.

GDZIE: FOOD TOWN W FABRYCE NORBLINA, GIMLET LIVE
START KONCERTU: 20:00
WSTĘP WOLNY!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: impreza koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę