Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Jak samodzielnie badać piersi? „Akcja Samokontrola” w King Cross Praga

Jak samodzielnie badać piersi? „Akcja Samokontrola” w King Cross Praga

reklama
📅 Data: sobota, 08 października 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, King Cross Praga, Jubilerska 1/3 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


W przypadku raka piersi profilaktyka odgrywa bardzo ważną rolę. Im wcześniej wykryjemy niepokojące zmiany, tym mamy większe szanse na podjęcie skutecznej terapii. Nie wszystkie kobiety wiedzą jednak, jak należy się badać. Z myślą o nich 8 października w centrum handlowym King Cross Praga odbędzie się „Akcja Samokontrola”.

Faktem jest, że wczesne wykrycie zmian nowotworowych znacznie zwiększa szanse nawet na całkowite wyleczenie. A przecież w przypadku profilaktyki raka piersi możemy wykonać wstępną diagnostykę samodzielnie w domu! Nie wszyscy jednak wiedzą, jak zrobić to poprawnie, a tym z pomocą przychodzi „Akcja Samokontrola” w warszawskim centrum handlowym King Cross Praga.

„Akcja Samokontrola” jest regularnie przeprowadzana od 2017 roku w ramach Ogólnopolskich Spotkań Profilaktyki Raka Piersi i służy edukowaniu oraz zachęcaniu kobiet do regularnych badań. Nauka będzie odbywać się w specjalnie wydzielonej strefie, na profesjonalnych fantomach. Uczestniczki wydarzenia zostaną nagrodzone nie tylko przydatną wiedzą, ale również specjalnym upominkiem oraz tulipanami. Dodatkowo będą czekać też atrakcje w postaci analizy masy ciała, profesjonalnych mini sesji zdjęciowych i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

– Każdego roku w Polsce rozpoznaje się ok. 18 000 nowych przypadków raka piersi. Bardzo zależy nam na zwiększaniu świadomości na tematy zdrowotne wśród naszych klientów. Uważamy, że nasze centrum to idealne miejsce na przeprowadzenie „Akcji Samokontroli”, bo liczymy na to, że przy okazji zwyczajnych zakupów kobiety zwrócą uwagę na odbywające się wydarzenie i zechcą dowiedzieć się więcej o samobadaniu piersi. – mówi Monika Leszczyńska, Dyrektor Centrum Handlowego King Cross Praga.

Wydarzenie „Akcja Samokontrola” odbędzie się 8 października w godzinach 11.00-17.00 w King Cross Praga na ul. Jubilerskiej 1/3 w Warszawie.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę