Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Piknik "Zaginiony Świat Dinozaurów"

📅 Data rozpoczęcia: sobota, 06 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 07 czerwca 2015

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Park Praski (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Piknik w Parku Praskim. Odkryj nieznany świat dinozaurów

Na małych miłośników tych gigantycznych gadów czeka cała masa atrakcji. Będzie można wykopać szkielet dinozaura w specjalnie przygotowanej wielkiej strefie wykopalisk, spróbować wspiąć się na wielką górę, na której znajduje się gniazdo z jajami pterodaktyli, a na stoisku Muzeum Ewolucji będzie można zobaczyć prawdziwą kość udową dicynodonta i mierzący blisko 2 metry odlew pancerza dinozaura Saichania.

W trakcie prac w strefie wykopalisk, każdy młody odkrywca dostanie profesjonalny ekwipunek niezbędny do wydobycia szkieletu. Każdy dostanie też cenne wskazówki od opiekuna dotyczące obowiązujących w strefie technik.

Najodważniejsi będą mogli wspiąć się na szczyt góry, gdzie znajduje się pilnie strzeżone gniazdo z jajami pterodaktyla. To doskonała okazja, aby na własne oczy przekonać się, jak takie prehistoryczne jajo wyglądało.

Piknik to nie tylko rozrywka, ale też nauka. Przez cały czas jego trwania z dziećmi będą pracować animatorzy, którzy zadbają o to, aby dzieci na bieżąco dowiadywały się, co odkrywają - jak nazywał się dany dinozaur, co jadł, kiedy żył i jak wyglądał.

Piknik potrwa przez dwa dni. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 18:00. Wstęp wolny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: impreza dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!