Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spotkanie edukacyjne „Wychowanie nastolatka – jak z szacunkiem stawiać granice i czy to w ogóle możliwe?” w ramach Wolskiej Akademii Rodzica

Spotkanie edukacyjne „Wychowanie nastolatka – jak z szacunkiem stawiać granice i czy to w ogóle możliwe?” w ramach Wolskiej Akademii Rodzica
📅 Data: niedziela, 14 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Stowarzyszenie "Niebieska Linia", ul. Jaktorowska 4 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Czy wychowanie nastolatka jest w ogóle możliwe? Jeśli tak, to jak to robić? Jak stawiać granice i jednocześnie nie zmieniać kontaktu z dzieckiem w ciąg kłótni? Odpowiedzi na te pytania przyniesie ostatnie w tym cyklu spotkanie edukacyjne.

Prowadzące: Paula Klemińska, Małgorzata Kulka

Wszystkie spotkania odbywają się w siedzibie Stowarzyszenia „Niebieska Linia” (ul. Jaktorowska 4, wejście do budynku od podwórza). Po każdym spotkaniu istnieje możliwość konsultacji z osobami prowadzącymi.

Wolska Akademia Rodzica to cykl warsztatów, spotkań edukacyjnych i konsultacji, adresowany do rodziców dzieci w wieku adolescencji - w szczególności z Dzielnicy Wola m. st. Warszawy. Wszystkie spotkania, konsultacje i warsztaty są bezpłatne dzięki dotacji Dzielnicy Wola m. st. Warszawy.

Na zajęcia można zapisywać się dzwoniąc pod numer 22 499-37- 33 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00) lub pisząc na adres e-mail: wolskaakademiarodzica@niebieskalinia.org

Informacje o prowadzących:
Paula Klemińska - mgr pedagogiki specjalnej (specjalność resocjalizacja i wspomaganie rodziny), w trakcie studiów na kierunku psychologia. Ukończyła roczny staż zawodowy w Stowarzyszeniu na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" w ramach zadania: Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, absolwentka I stopnia Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Od stycznia 2011 r. stała konsultantka infolinii i poradni e-mailowej Pogotowia NL. W ramach działalności Stowarzyszenia na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” prowadzi konsultacje indywidualne dla osób doznających przemocy (pracuje zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi i młodzieżą), szkolenia z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, warsztaty profilaktyczne dla dzieci i młodzieży oraz warsztaty i spotkania edukacyjne dla rodziców. Posiada także doświadczenie w pracy z osobami niedostosowanymi społecznie: zarówno młodzieżą przebywającą w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich (prowadzenie warsztatów), jak i dorosłymi odbywającymi kary pozbawienia wolności (prowadzenie kursu komunikacji interpersonalnej). Koordynatorka oraz realizatorka i współtwórczyni projektu „Wolska Akademia Rodzica” dofinansowanego przez Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w 2014 roku.

Małgorzata Kulka - mgr pedagogiki specjalnej - resocjalizacja i wspomaganie rodziny (Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej), trener warsztatu psychologicznego (Podyplomowe Studium Terapii i Treningu Grupowego Uniwersytetu Warszawskiego). Członek Stowarzyszenia na Recz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". Ukończyła I oraz II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz I stopień Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. W 2009 r. odbywała staż zawodowy w Stowarzyszeniu na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” w ramach zadania: Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” PARPA. Od 2010 r. pracownik Stowarzyszenia "Niebieska Linia": konsultant telefoniczny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, od 2011 kierownik sekretariatu, koordynator ds. interwencji, w latach 2011-2012 koordynator poradni e-mailowej i listownej. Współautorka i realizatorka programów profilaktycznych dot. przeciwdziałania przemocy w rodzinie dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponad-gimnazjalnych. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą niedostosowaną społecznie lub zagrożoną niedostosowaniem społecznym oraz dziećmi z diagnozą autyzmu. Prowadzi indywidualne konsultacje psychologiczne dla osób uwikłanych w przemoc – zarówno doznających przemocy, jak i stosujących przemoc, prowadziła wykłady i konsultacje wychowawcze dla rodziców dzieci do 6 r. ż. (w ramach projektu „Wolska Akademia Rodzica” dofinansowanego przez Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w 2014 roku).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: warsztaty wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧