Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Spektakl Teatru Forum "Wychowanie do samodzielności"

Spektakl Teatru Forum "Wychowanie do samodzielności"

reklama
📅 Data: środa, 30 listopada 2022

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Mikołaja Reja 9 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Fundacja Atalaya zaprasza na spektakl pt. "Wychowanie do niesamodzielności" w formule Teatru Forum. To historia, która porusza ważny dla młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej temat zasad i wyzwań obecnych w codziennym życiu placówek.

Wydarzenie jest bezpłatne, wejście na spektakl po okazaniu biletu - do pobrania bezpłatnie >> link

Czy wiesz, że istnieje teatr interaktywny, w którym widz ma możliwość zmienić bieg historii? Teatr Forum umożliwia właśnie takie rozwiązanie! Publiczność nie tylko obdarza refleksją to, co dzieje się w spektaklu, ale również ma możliwość wcielić się w rolę bohatera lub bohaterki i zmienić bieg wydarzeń.

Zadaniem publiczności będzie poszukiwanie poprzez zabawę i działanie rozwiązań dla odgrywanych sytuacji, z którymi mierzyć się będzie główna bohaterka spektaklu. Dzięki tej metodzie widzowie mogą przemyśleć i lepiej zrozumieć prezentowany w spektaklu problem.

Spektakl jest skierowany przede wszystkim do młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej oraz ją opuszczającej. Jednocześnie zaproszeni są pracownicy pieczy zastępczej oraz wszystkie osoby, dla których temat usamodzielniania młodzieży jest bliski. To także wydarzenie dla wszystkich entuzjastów metod performatywnych pracy ze społecznością.

To już trzecia odsłona spektaklu "Wychowanie do niesamodzielności". Premiera odbyła się jesienią 2020 roku. Wówczas na scenie Teatru Ochoty zagrała kadra Fundacji Atalaya. Tym razem do udziału w spektaklu zaprosiłyśmy również młodzież, z którą pracujemy.

Nie przegap unikalnej i również jedynej w tym roku okazji, aby być częścią tego niezwykłego wydarzenia!

Czym jest Teatr Forum?

Teatr Forum umożliwia widowni obejrzenie historii, a następnie wprowadzenie zmian, poprzez pokierowanie aktorów lub wejście na scenę i odegranie wybranej roli w inny sposób. Dzięki temu, podczas przedstawienia u publiczności dochodzi nie tylko do refleksji, ale także do działania. Sprawdzając różne alternatywy i rozwiązania, w tematyce z którą widownia ma do czynienia na co dzień, publiczność nie tylko ma możliwość przemyśleć problem, ale również improwizując wcielać poprzez działanie możliwe rozwiązania. Przez całość spektaklu widownię przeprowadza dżoker, który stanowi pomost między nią a aktorami, zadaje pytania, moderuje proces i dba o efektywny przebieg wydarzenia.

Wydarzenie jest bezpłatne, wejście na spektakl po okazaniu biletu - do pobrania bezpłatnie >> link

Po spektaklu odbędzie się krótki panel z udziałem młodzieży, podczas którego publiczność będzie mogła zadać pytania, a następnie wspólny poczęstunek i inspirujące rozmowy we foyer.

Spektakl Teatru Forum
"Wychowanie do niesamodzielności"
Warszawa, 30 listopada 2022 r., godz. 19.00
Teatr Ochoty, Mikołaja Reja 9, Warszawa

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: teatr


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę