Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Black Maze - prawdopodobnie najstraszniejszy labirynt w Polsce

Black Maze - prawdopodobnie najstraszniejszy labirynt w Polsce

reklama
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 12 listopada 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 27 listopada 2022

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Galeria Północna, ul. Światowida 17 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Tego w Polsce jeszcze nie było! Przetestuj swoje granice. Sprawdź, ile wytrzymasz. Odkryj granice strachu, których wcześniej nie znałeś. Myślisz, że nic Cię nie ruszy? Wejdź do Black Maze w Galerii Północnej!

Przed Tobą tylko ciemne wejście, a za nim nieznane. Co czai się w ukryciu? Jedenaście tajemniczych pomieszczeń grozy, które przyprawią o gęsią skórkę nawet największego twardziela.

Już 12 listopada 2022 odkryjemy przed Wami labirynt. Nie jest to zwykła trasa do pokonania, a coś, co zagwarantuje prawdziwie niezapomniane przeżycia. 50 metrów drogi, która może wydać się kilometrowym torem przeszkód. Jeśli twierdzisz, że nic nie jest w stanie Cię ruszyć – zajrzyj i się przekonaj.

Wchodząc do Black Maze możesz się spodziewać wszystkiego! Za rogiem czai się psychopatyczny więzień, z sali operacyjnej wyskakuje lekarz-rzeźnik. Po korytarzach krążą nieumarli, a ze ścian wychodzą duchy. Uważaj, by nie nadepnąć na pająka… albo inną poczwarę…

Black Maze to niesamowita przygoda dla Ciebie i Twoich towarzyszy. Wpadnijcie razem do Północnej i sprawdźcie, czy naprawdę wiecie, czego się boicie.

Termin: 12-27 listopada 2022, pn.-pt.: 15.00-21.00, sob-niedz.: 12.00-21.00

Atrakcja przeznaczona dla osób od 16 r.ż., poniżej – wejście tylko z pełnoletnim opiekunem. Osoby z epilepsją, klaustrofobią, arachnofobią, lękiem przed ciemnościami, chorobami układu krążenia, o niskiej sprawności fizycznej oraz kobiety w ciąży nie powinny korzystać z Black Maze. Przejście trwa około 4 min. Uczestnicy wpuszczani są w grupach do 4 osobowych.

Przerwy techniczne:
W dni powszednie:
17:00 - 17:15
19:00 - 19:15
W soboty i niedziele:
14:00 - 14:15
16:00 - 16:15
18:00 - 18:15
20:00 - 20:15

Weź numerek i nie stój w kolejce!
Od 17 listopada 2022 (czwartek) wprowadzamy system wydawania numerków. Każda osoba, która chce wejść do Black Maze, zobowiązana jest pobrać w recepcji specjalny numerek i przykleić go w widocznym miejscu. Recepcja Black Maze znajduje się przed wejściem do labiryntu i czynna jest w godzinach otwarcia atrakcji.
Oczekując na swoją kolej, możecie pójść na kawę, ciacho czy zrobić zakupy w Północnej, ale uwaga! Nie zgubcie numerka i pilnujcie kolejności! Szczegóły w Regulaminie wydawania numerków (dostępny w recepcji Black Maze).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Białołęka lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę