Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Magorkon - dzień z fantastyką

Magorkon - dzień z fantastyką

reklama
📅 Data: sobota, 26 listopada 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 13:30

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 14 "Fantasmagoria", ul. Młynarska 35A (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Jak co roku w listopadzie zapraszamy Was na Magorkon, czyli dzień z fantastyką. Tym razem spotykamy się 26 listopada.

Fani komiksów i rysowania będą mieli okazję stworzyć nową postać i nadać jej własny sznyt przy wsparciu Piotra Bednarczyka - polskiego ilustratora, storyboardzisty oraz autora komiksowego. Jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia! Mamy też gratkę dla fanów audiobooków – naszym gościem będzie Wojciech Masiak. To okazja, aby poznać właściciela tego cudownego głosu i podpytać o jego warsztat lektorski. W międzyczasie zapraszamy do strefy quizów i zagadek. Dla najlepszych - literacki upominek. Nie może również zabraknąć sesji RPG, którą poprowadzi mistrz gry, Mateusz Cyc. Tym, którzy nie mogą do nas zajrzeć proponujemy spotkania online. Poznajcie grupę młodych, pełnych pasji i pomysłów pisarzy z klubu TwórcyTwórców. Posłuchajcie rozmowy o fantastyce wielokulturowej z Samborem Miką. Zostańcie na debatę w zacnym gronie, o polskiej fantastyce i jej szczególnych cechach. Będzie się działo!

Program w pigułce:
13.30 – 15.30 – „Projektowanie postaci w komiksie” - warsztaty z Piotrem Bednarczykiem, rysownikiem serii „Lil i Put”. Skierowane do młodzieży. Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona >> [email protected]
14.00 – 14.50 – „Fantastyka wielokulturowa” – rozmowa z Samborem Miką, autorem bloga multikulturalny.pl. Emisja na Facebooku Fantasmagorii.
16.00 – 16.30 – Quizy i zagadki literackie.
15.00 – 16.30 – „TwórcyTwórców” – wywiad online z młodymi pisarzami z klubu literackiego TT. Transmisja rozmowy na Facebooku Fantasmagorii.
17.00 – 18.00 – Wojciech Masiak - wywiad z lektorem audiobooków. Prowadzenie Maciej Skup.
18.30 – 20.30 – „Czy polska fantastyka w ogóle istnieje, a jeśli tak, to co ją wyróżnia?” Debata online z udziałem Agnieszki Hałas, Tomasza Kołodziejczaka, Pawła Majki, Karoliny Fedyk, Grzegorza Czapskiego, Agnieszki Wiatrowskiej, Radosława Kota. Prowadzenie – Artur Olchowy.
18.30 – 21.00 – Sesja RPG, prowadzenie Mateusz „NOE” Cyc. Skierowana do osób w wieku 16+. Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona >> [email protected]

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: impreza spotkanie warsztaty inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę