Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Gdzie jest Mikołaj?!

Gdzie jest Mikołaj?!

reklama
📅 Data: sobota, 03 grudnia 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów, Kajakowa 12b (pokaż na mapie)

♿ Wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Mikołaj jest chyba jednym z najbardziej zapracowanych ludzi na świecie – zwłaszcza przed Świętami. Musi przecież przygotować masę prezentów, a potem dostarczyć je dzieciom na całym świecie – i to wszystkim naraz! Nic dziwnego, że Święty, też czasem może potrzebować odpoczynku.
Pomóżmy mu w tym! Skoro Mikołaj tak pragnie wakacji, pozwólmy mu zwiedzić miejsca, w których nikt nie będzie go szukał i staruszek będzie mógł się choć odrobinę zrelaksować.
Do Was należeć będzie decyzja, dokąd go najpierw wyślemy, kogo tam spotka i jakie przygody mu się przydarzą. Czy Święty Mikołaj zazna choć trochę wypoczynku, czy też może wplącze się w jakąś kabałę, albo jego dobroduszna natura każe mu pracować nawet na wakacjach?
To wszystko zależy od Was. Jak w każdej bajce improwizowanej, także i tu wydarzenia dzieją się na bieżąco, a taka historia, jaką wspólnie wymyślimy, wydarzy się tylko ten raz. Warto więc wziąć udział w tej relaksującej i odpoczynkowej przygodzie i dooobrze doradzać. Kto wie, może potem Mikołaj odwdzięczy się Wam jakimś wspaniałym prezentem.
Teatr Itakzagramy, Teatr Improwizacji AFRONT oraz Święty Mikołaj serdecznie zapraszają małych i dużych! To fantastyczna zabawa dla każdego – od lat 4 do 104!

OD GODZ. 10.00 DO 14.00 ZAPRASZAMY NA KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Teatr Improwizacji Afront powstał w 2011 roku z inicjatywy aktorów – absolwentów Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie i działa nieprzerwanie po dziś dzień. Na chwilę obecną zespół składa się z 5 aktorek i muzyka improwizującego wraz z nimi zza klawiatury pianina.
Teatr Tworzy na żywo improwizowane spektakle muzyczne, kryminalne, obyczajowe, rymowane, tajemnicze, czasem nieco dramatyczne, zawsze jednak bawiące do łez i – na przekór nazwie teatru – nie obrażające nikogo!
Poza spektaklami dla dorosłych, Teatr Improwizacji Afront tworzy również bajki improwizowane, wciągające i angażujące dzieci w kreowany wspólnie świat, rozbawione, rozśpiewane i ciekawe, gdyż wszystkie aktorki uwielbiają świat bajek!
A choć improwizacja jest nieprzewidywalna, zawsze staramy się, aby w każdej historii poza całą masą dobrej zabawy zawrzeć także pozytywne i pouczające przesłanie, do którego widzowie mogą dojść sami w trakcie spektaklu. Afront bawiąc uczy i przekazuje wszystkim swoją pasję do improwizacji!

Wstęp bezpłatny z rezerwacją miejsc od 21.11 w DOK Ursynów pod nr tel. 22 125 56 02.
W ramach ustawy o dostępności, osoby ze szczególnymi potrzebami chcące wziąć udział w wydarzeniu proszone są o kontakt pod nr. tel. 22 1255602 do 28.11.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę