Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

STREFA KIBICA HULAKULA | Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022

STREFA KIBICA HULAKULA | Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022

reklama
📅 Data rozpoczęcia: poniedziałek, 21 listopada 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 18 grudnia 2022

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Jagiellońska 82b (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
🏆STREFA KIBICA HULAKULA - Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022🏆
Zapraszamy na najlepszą strefę kibica w Warszawie!🎊😎

W naszej strefie czeka na Was:
💥EKRAN 350 CALI;
💥MEGA NAGŁOŚNIENIE;
💥LOŻE;
💥MIEJSCA SIEDZĄCE;
💥SPECJALNE OFERTY DLA KIBICÓW!😎🏆

💥Rezerwacja:
🏆LOŻE: link
🏆MIEJSCA SIEDZĄCE: link

HARMONOGRAM MECZY:
📅poniedziałek, 21 listopada:
grupa B: Anglia - Iran (14:00, Khalifa International Stadium)
grupa A: Senegal - Holandia (17:00, Al Thumama Stadium)
grupa B: USA - Walia (20:00, Ahmad Bin Ali Stadium)
📅wtorek, 22 listopada:
grupa C: Argentyna - Arabia Saudyjska (11:00, Lusail Stadium)
grupa D: Dania - Tunezja (14:00, Education City Stadium)
grupa C: Meksyk - Polska🇵🇱 (17:00, Stadium 974)
grupa D: Francja - Australia (20:00, Al Janoub Stadium)
📅środa, 23 listopada:
grupa F: Maroko - Chorwacja (11:00, Al Bayt Stadium)
grupa E: Niemcy - Japonia (14:00, Khalifa International Stadium)
grupa E: Hiszpania - Kostaryka (17:00, Al Thumama Stadium)
grupa F: Belgia - Kanada (20:00, Ahmad Bin Ali Stadium)
📅czwartek, 24 listopada:
grupa G: Szwajcaria - Kamerun (11:00, Al Janoub Stadium)
grupa H: Urugwaj - Korea Płd. (14:00, Education City Stadium)
grupa H: Portugalia - Ghana (17:00, Stadium 974)
grupa G: Brazylia - Serbia (20:00, Lusail Stadium)
📅piątek, 25 listopada:
grupa B: Walia - Iran (11:00, Ahmad Bin Ali Stadium)
grupa A: Katar - Senegal (14:00, Al Thumama Stadium)
grupa A: Holandia - Ekwador (17:00, Khalifa International Stadium)
grupa B: Anglia - USA (20:00, Al-Bayt Stadium)
📅sobota, 26 listopada:
grupa D: Tunezja - Australia (11:00, Al Janoub Stadium)
grupa C: 🇵🇱Polska - Arabia Saudyjska (14:00, Education City Stadium)
grupa D: Francja - Dania (17:00, Stadium 974)
grupa C: Argentyna - Meksyk (20:00, Lusail Stadium)
📅niedziela, 27 listopada:
grupa E: Japonia - Kostaryka (11:00, Ahmad Bin Ali Stadium)
grupa F: Belgia - Maroko (14:00, Al Thumama Stadium)
grupa F: Chorwacja - Kanada (17:00, Khalifa International Stadium)
grupa E: Hiszpania - Niemcy (20:00, Al Bayt Stadium)
📅poniedziałek, 28 listopada
grupa G: Kamerun - Serbia (11:00, Al Janoub Stadium)
grupa H: Korea Płd. - Ghana (14:00, Education City Stadium)
grupa G: Brazylia - Szwajcaria (17:00, Stadium 974)
grupa H: Portugalia - Urugwaj (20:00, Lusail Stadium)
📅wtorek, 29 listopada:
grupa A: Holandia - Katar (16:00, Al Bayt Stadium)
grupa A: Ekwador - Senegal (16:00, Khalifa International Stadium)
grupa B: Walia - Anglia (20:00, Ahmad Bin Ali Stadium)
grupa B: Iran - USA (20:00, Al Thumama Stadium)
📅środa, 30 listopada:
grupa D: Australia - Dania (16:00, Al Janoub Stadium)
grupa D: Tunezja - Francja (16:00, Education City Stadium)
grupa C: 🇵🇱Polska - Argentyna (20:00, Stadium 974)
grupa C: Arabia Saudyjska - Meksyk (20:00, Lusail Stadium)
📅czwartek, 1 grudnia:
grupa F: Chorwacja - Belgia (16:00, Ahmad Bin Ali Stadium)
grupa F: Kanada - Maroko (16:00, Al Thumama Stadium)
grupa E: Japonia - Hiszpania (20:00, Khalifa International Stadium)
grupa E: Kostaryka - Niemcy (20:00, Al Bayt Stadium)
📅piątek, 2 grudnia:
grupa H: Ghana - Urugwaj (16:00, Al Janoub Stadium)
grupa H: Korea Płd. - Portugalia (16:00, Education City Stadium)
grupa G: Serbia - Szwajcaria (20:00, Stadium 974)
grupa G: Kamerun - Brazylia (20:00, Lusail Stadium)
📅sobota, 3 grudnia:
1/8 finału: 1. w gr. A - 2. w gr. B (16:00, Ar-Rajjan)
1/8 finału: 1C - 2D (20:00, Ar-Rajjan)
📅niedziela, 4 grudnia
1/8 finału: 1D - 2C (16:00, Ad-Dauha)
1/8 finału: 1B - 2A (20:00, Al-Chaur)
📅poniedziałek, 5 grudnia
1/8 finału: 1E - 2F (16:00, Al-Wakra)
1/8 finału: 1G - 2H (20:00, Ad-Dauha)
📅wtorek, 6 grudnia
1/8 finału: 1F - 2E (16:00, Ad-Dauha)
1/8 finału: 1H - 2G (20:00, Ad-Da’ajin)
📅piątek, 9 grudnia
1/4 finału (I): 1E/2F - 1G/2H (16:00, Ad-Dauha)
1/4 finału (II): 1A/2B - 1C/2D (20:00, Ad-Da’ajin)
📅sobota, 10 grudnia
1/4 finału (III): 1F/2E - 1H/2G (16:00, Ad-Dauha)
1/4 finału (IV): 1B/2A - 1D/2C (20:00, Al-Chaur)
📅wtorek, 13 grudnia
półfinał: zwycięzca I - zwycięzca II (20:00, Ad-Da’ajin)
📅środa, 14 grudnia
półfinał: zwycięzca III - zwycięzca IV (20:00, Al-Chaur)
📅sobota, 17 grudnia
mecz o 3. miejsce (16:00, Ar-Rajjan)
📅niedziela, 18 grudnia
finał (16:00, Ad-Da’ajin)

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę