Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Darmowe taxi na Dzień Matki

Darmowe taxi na Dzień Matki

reklama
26 maja mamy i dzieci podróżują biało-zielonymi taksówkami EcoCar zupełnie bezpłatnie. Akcja obejmuje Warszawę, Wrocław i Trójmiasto, czyli wszystkie lokalizacje, w których działa EcoCar. Bezpłatny przejazd można zamówić przez aplikację EcoCar wpisując hasło "Dzień Matki".

Akcja EcoCar z okazji Dnia Matki organizowana jest już po raz trzeci. 26 maja 2017 r. biało-zielone taksówki EcoCar sprawnie i zupełnie bezpłatnie zawiozą mamy i ich dzieci pod wskazany adres, żeby w tym szczególnym dniu wszyscy mogli jak najdłużej wspólnie celebrować rodzinne chwile.

JAK ZAMÓWIĆ DARMOWY PRZEJAZD Z OKAZJI DNIA MATKI?
Wystarczy zamówić taksówkę przez aplikację mobilną EcoCar (aplikacja dostępna w sklepach Google Play oraz App Store) i w dodatkowych informacjach dla kierowcy wpisać hasło: Dzień Matki. Mama powinna podróżować ze swoim dzieckiem.

Akcja promocyjna trwa 26 maja, w godz. 6:00-23:59. Jeden użytkownik aplikacji może skorzystać tylko z jednego darmowego przejazdu. W akcji mogą wziąć udział wyłącznie klienci indywidualni, którzy nie posiadają umowy na przejazdy bezgotówkowe. Darmowy przejazd obowiązuje do kwoty 50 zł.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę