Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Bezpieczna w wielkim mieście - zajęcia z samoobrony dla kobiet na Białołęce

Bezpieczna w wielkim mieście - zajęcia z samoobrony dla kobiet na Białołęce

reklama
Bezpłatne zajęcia samoobrony, realizowane w ramach projektu budżetu partycypacyjnego 2017 pn. „Bezpieczna w wielkim mieście - zajęcia z samoobrony dla kobiet”.

Celem zajęć będzie nie tylko zaznajomienie uczestniczek z podstawowymi technikami samoobrony, ale również praca w zakresie psychiki kobiet w stanie zagrożenia, sytuacji kryzysowej itp. Nie zabraknie ćwiczeń sprawnościowych i ogólnokondycyjnych. Uczestniczki zapoznają się z podstawowymi umiejętnościami wykorzystywania ciosów obronnych oraz obrony przed obchwytami. Dowiedzą się również jak uruchamiać mechanizmy pozwalające działać w stresie. Nauczą się obserwacji otoczenia, a także wykorzystywania podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Zajęcia odbywać się będą od 18 września do 29 listopada br., w Szkole Podstawowej nr 110, przy ul. Bohaterów 41. Prowadzone będą dla 3 grup, do wyboru: w poniedziałki (grupa 1), środy (grupa 2) bądź piątki (grupa 3), w godz. 18.00-20.00. Zajęcia realizowane będą w cyklu 10 spotkań trwających po 2 godz. (120 min.) dla każdej z 3 grup (łącznie 20 godz. dla grupy).

Zapraszamy do zapisów w Wydziale Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Białołęka, pod adresem e-mail: Akostkowska@um.warszawa.pl Liczba miejsc ograniczona.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!