Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dubbing Kids - warsztaty dubbingowe dla dzieci

Dubbing Kids - warsztaty dubbingowe dla dzieci
📅 Data: sobota, 13 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Narodowy Instytut Audiowizualny Wałbrzyska 3/5 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Chcesz spróbować profesjonalnie podłożyć głos do bajki, nie boisz się pracy z mikrofonem, chcesz nauczyć się wyraźnie mówić, intonować dźwięki nabrać pewności siebie i poznać nowych przyjaciół?

Narodowy Instytut Audiowizualny oraz studio Master Film zapraszają dzieci w wieku od 6 do 7 lat na warsztaty Dubbing Kids.
W trakcie warsztatów odbędą się także zajęcia podczas których dzieci przygotują plakat filmowy do animacji, do której nagrywają dubbing.

Zajęcia przewidziane są dla grup 10-12 osób i trwają ok. 3 godzin. Prowadzi je doświadczona aktorka i reżyser dubbingu Ewa Kania oraz wybitna realizatorka dźwięku, Urszula Ziarkiewicz. Warsztaty są wydarzeniem towarzyszącym festiwalowi Kino w Trampkach. Podczas 3-etapowego procesu warsztatowego dzieci poznają proces produkcji dubbingu, czyli tworzenia ścieżki dialogowej filmu z polską wersją językową.
Poza tym podpatrywać będą pracę reżysera, realizatora dźwięku i montażysty, dowiedzą się jak działa studio nagraniowe i do czego służą zgromadzone w nim tajemnicze urządzenia.
Rezultatem warsztatów będzie nagrany fragment bajki, której bohaterowie mówią głosami biorących udział w warsztatach dzieci.

Najbliższy warsztat odbędzie się w sobotę 13 czerwca 2015 r. w godz. 11:00-14:00 w studiu nagraniowym Master Film, przy ul. Wałbrzyskiej 3/5, III piętro.
Rodzice dzieci chętnych do udziału w warsztatach powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj : link lub zgłosić swój udział telefonicznie pod numerem: 22 380 49 82.
Rejestracja trwa do czwartku 11 czerwca

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu warsztatów.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Dział Edukacji i Badań NInA, Grzegorz Krause: grzegorz.krause@nina.gov.pl, tel. 22 380 49 82

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: warsztaty dla dzieci


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama