Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Spotkanie autorskie z Jakubem Nowakiem

Spotkanie autorskie z Jakubem Nowakiem

reklama
📅 Data: środa, 07 grudnia 2022

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 83 – „Odolanka”, ul. J. K. Ordona 12F (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Dziki Zachód i romans nieoczywisty. Literacki dynamit!

Jakub Nowak jest autorem opowiadań science-fiction zebranych w zbiorze Amnezjak (Powegraph 2017), a także publikowanych w antologiach wydawnictw Powergraph, Runa oraz, w przekładach, w Rosji i Ukrainie. Jego opowiadania publikowały też między innymi „Gazeta Wyborcza”, „Nowa Fantastyka”, „Czas Fantastyki”. Zwycięzca literackiego konkursu British Council i „Nowej Fantastyki” (2004), nominowany do literackiej Nagrody im. Janusza A. Zajdla (2007). Autor tekstów publicystycznych i recenzji publikowanych w czasopismach kulturalnych.

Podczas spotkania w Odolance porozmawiamy o jego głośnym debiucie powieściowym – książce “To przez ten wiatr”, w której tworzy nowoczesny western, burzy mity narodowe i strąca z cokołu legendarne postaci – przywraca im ludzki wymiar. To przez ten wiatr to brawurowy debiut, to pachnąca whiskey, potem i krwią, wielogatunkowa powieść o emigracyjnych losach warszawskiej bohemy. Powieść oparta na faktach, lecz pozostawiająca furtkę dla wyobraźni i przemyśleń, kim bylibyśmy, gdyby za sprawą przypadku historia potoczyła się odrobinę inaczej. To literatura, którą czyta się jednym tchem – zaskakująca, świeża i bardzo współczesna.

W Odolance będzie można kupić książkę i zdobyć autograf autora. Ważne - płatność tylko gotówką.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: spotkanie


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę