Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

WZORY NA LEGII - Warszawskie Targi Design'u

WZORY NA LEGII - Warszawskie Targi Design'u
📅 Data: sobota, 13 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stadion Miejski Legii Warszawa (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Wiosenna duża edycja wzorów odbędzie się na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ulicy Łazienkowskiej 3 - 13 czerwca w sobotę.

Ponad setka młodych projektantów pokaże swoje projekty w niesamowitej, ascetycznej, betonowej przestrzeni promenad stadionu. Będzie można zobaczyć i kupić duże meble: stoły, fotele i krzesła, jak i lampy, tekstylia, ceramikę i akcesoria kuchenne - wszystko co potrzebne aby pięknie i wygodnie mieszkać.

Chcemy sprawić aby stadion Legii na stałe wpisał się krajobraz miejski jako miejsce otwarte, ciekawe i dostępne nie tylko dla fanów piłki nożnej. Odczarujemy je i sprawimy, że na jeden dzień zamieni się w przestrzeń wspólnych działań, ciekawych spotkań i inspiracji.

Promenady pod ich betonowym, chłodnym sklepieniem dadzą nam schronienie przed słońcem, będziemy jednak cały dzień na świeżym powietrzu we wspaniałym sąsiedztwie Agrykoli, Łazienek i Bulwarów wiślanych.

Ponad 10 warsztatów zorganizują m.in: LAKO. Pomysłowe i funkcjonalne projektowanie oświetlenia, szkoła ceramiki Ceramiq.pl, PJWSTK, Studio projektowe dbwt – pokaże jak zrobić samodzielnie designerskie lampy, warsztat z food designu przeprowadzi szkoła VIAMODA INDUSTRIAL

Jak zwykle przygotujemy też wiele atrakcji dla najmłodszych!
Warsztaty i zabawy dla dzieci: Fundacja VIRId'OR, Akademia Fotografii, Wydawnictwo Dwie Siostry, TASHKA/FIKA, Krepiną i wikliną. Malowane, Smok latający

Wszystkie warsztaty i zajęcia są darmowe i nie trzeba się na nie zapisywać.

Dokładny opis warsztatów wraz z godzinami ich rozpoczęcia znajduje się
tutaj –-> link

Spotkanie z młodymi projektantami będzie też pretekstem do zobaczenia z bliska stadionu Legii, który zdumiewa ogromem przestrzeni i miło zaskakuje skromną architektoniczną formą.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: warsztaty inne dla dzieci


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama