Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Temat Rzeka | Big Book Festival – Czytamy dzieciom

📅 Data: niedziela, 14 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Temat Rzeka, plaża pod Mostem Poniatowskiego (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


W niedzielę 14 czerwca o godz. 12.00 w Temacie Rzeka w ramach Big Book Festival czytamy najmłodszym! Zaprosiliśmy legendy warszawskiej klubowej sceny, które oprócz rozgrzewania klubowych parkietów na codzień są także pełnoetatowymi rodzicami. Każdy z gości przeczyta zgromadzonym maluchom swoją ulubioną bajkę z dzieciństwa lub ulubioną bajkę swojego dziecka.

DLA DZIECI CZYTAJĄ:
NOVIKA
Bartek Winczewski

DLA RODZICÓW (I NIE TYLKO) ZAGRAJĄ:
Mr. Lex
Bartek Winczewski


NOVIKA

Od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej.
W 2002 r. wydała swój pierwszy album z zespołem Futro. Jej wokal pojawił się też na płytach Smolika, Fisza, 15 MINUT Projekt, Vienio & Pele, a w 2004 roku ukazała się płyta feat Novika będąca zbiorem utworów z jej udziałem. Debiut solowy przyszedł dość późno, w listopadzie 2006 roku. Wyciszony, melancholijny album zatytułowany Tricks Of Life (Kayax) zebrał bardzo pozytywne recenzje, został nominowany do Fryderyków oraz zapewnił Novice nominację do Paszportów Polityki. Drugi album - Lovefinder (Kayax 2010) to już nowa, pełna energii Novika. Płyta niezwykle kobieca, lecz zaśpiewana z pazurem i swobodą coraz pewniejszej swoich możliwości wokalistki. Tym razem nagrodzona Fryderykiem w kategorii Muzyka Klubowa. Rok później Novika wydała album Mixfinder będący zbiorem remixów piosenek z Lovefinder’a.

Kasia intensywnie występuje ze swoim zespołem oraz kolektywem dj’skim BEATS FRIENDLY w klubach i na festiwalach w całym kraju oraz sporadycznie za granicą (The Great Escape w Brighton, Waves Vienna w Wiedniu). Ma również na swoim koncie docenione na świecie kolaboracje. Nagrała piosenkę Stay Close z Marcinem Czubalą dla niemieckiej wytwórni Mobilee oraz kawałek This Time, wyprodukowany przez cenionego niemieckiego producenta Lovebirds’a (Toolroom). Popularnością (szczególnie w serwisie Beatport) cieszył się też singiel Miss Mood z remixami Hot Toddy’ego, Satin Jackets i Chrisa Nemmo wydany przez Nu Indee Records.

Novika od lat aktywnie działa w eterze. Obecnie na dobre zadomowiła się w Rock Radiu, gdzie wraz z Mr.Lexem prowadzi Miastosferę oraz sama - Leniwą Niedzielę.


BARTEK WIŃCZEWSKI

Dziennikarz muzyczny - niegdyś związany z pierwszą, oryginalną odsłoną magazynu Machina, także z tygodnikiem Przekrój, na łamach którego recenzowął aktualne premiery wydawnicze. Współtwórca i promotor popularnego klubowego cyklu Import!, w ramach którego w Polsce występowały już takie postacie, jak m.in. Nic Fanciulli, Tom Middleton, D Ramirez, Spirit Catcher, Tom Stephan, Gus Gus, James Zabiela, Ben Watt, Desyn Masiello, DJ Ease (Nightmares On Wax) czy Jimpster. Wreszcie radiowiec - autor audycji Berlin-Londyn-Nowy Jork na antenie Planety FM. W dj-skim wcieleniu znany przede wszystkim z klubów Warszawy, Poznania, Katowic i Bydgoszczy.Niejednokrotnie występował również Białymstoku, Trójmieście i wielu innych polskich miastach. Niegdyś prezentował się przede wszystkim w chilloutowym wydaniu spod znaku downtempo, nu jazz i nu disco. Dziś najczęściej słyszany w stricte tanecznym wcieleniu, w którym kłania się wszelkiej maści brzmieniom z kręgu deep house. Członek kolektywu Beats Friendly.


Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa
14 czerwca 2015
Godz. 12:00 | Wstęp wolny!

BIG BOOK FESTIVAL // DUŻY FESTIVAL CZYTANIA
link


Apel do wszystkich, którzy odwiedzają plażę przy Moście Poniatowskiego i nie tylko.
Prosimy, zachowuj się!
1. Zachowaj porządek. Wyrzuć do kosza śmieci po sobie, a także śmieci pozostawione przez niekulturalnego sąsiada.
2. Zachowaj kulturę osobistą. Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie. Skorzystaj z bezpłatnej toalety miejskiej w pawilonie przy ulicy lub WC klubokawiarni.
3. Zachowaj rozsądek. Wisła jest piękna, ale niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich!
4. Zachowaj czystość. Plaża przeznaczona jest do plażowania. Ognisko rozpalaj tylko w wyznaczonym do tego miejscu, po lewej i prawej stronie plaży.
Niech te zasady staną się Twoją dewizą. Pokaż że masz głowę na karku i pomóż dbać o wygląd swoich ulubionych miejsc. Korzystaj z życia jak należy i naucz też tego swoich przyjaciół!
Dziękujemy!
Poza tym... have fun & keep clean :)

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: dla dzieci dla dzieci


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama