Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

DUBBING BOKS vol. 2 "The Revenge of Doman" czyli obrona pasa mistrzowskiego

DUBBING BOKS vol. 2 "The Revenge of Doman" czyli obrona pasa mistrzowskiego
📅 Data: piątek, 19 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, DKF FAKTOR BERLIŃSKI, ul. Grójecka 79, Ośrodek Kultury Ochoty (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


DKF Faktor Berliński, przy wsparciu międzynarodowych federacji bokserskich zaprasza na niezwykłą galę dubbingowego boksu. Tym razem Dominik "Doman" Piotrowski zwycięzca poprzedniej edycji będzie bronił tytułu i pasa mistrzowskiego. Dla tych którzy nie wiedzą czym jest dubbing boks: w dużym skrócie jest to postmodernistyczny meta-intertekstualny odczyt fragmentów dzieł filmowych :). Oprócz osławionego i wielbionego w kraju i za granicą "Domana" pojawią się również inni zawodnicy, pretendenci do tytułu. Ośmiu z nich zetrze się w słownych potyczkach, na zwycięzcę czeka zaś chwała, splendor i sława. Co się liczy w naszej zabawie? Przede wszystkim poczucie humoru i szybkość reakcji - a co za tym idzie gotowość do podejmowania często improwizowanych, absurdalnych i spontanicznych akcji słownych.

Jeżeli zaś chodzi o szczegóły:
1. zawodnicy do zaprezentowanego - wcześniej im nieznanego - fragmentu filmowego będą musieli podłożyć dialogi (a jeżeli poczują wenę również odgłosy dźwiękonaśladowcze).
2. każde starcie to dwie rundy po 3 minuty każda, odgłos gongu będzie rozpoczynał i kończył każdą z nich, pomiędzy nimi będzie krótka 1 minutowa przerwa (by zawodnicy mogli się odświeżyć, napić wody i porozmawiać na ważne tematy),
3. w połowie każdej rundy, specjalny sygnał dźwiękowy, wyznaczy moment w którym zawodnik do tej pory nie dubbingujący, będzie musiał przejąć dubbingowanie, ciągnąc przy tym słowne-wątki rozpoczęte przez przeciwnika O tym kto pierwszy rozpocznie zadecyduje rzut monetą.
4. planowane są łącznie cztery starcia, potem dwa, na samym końcu jedno

Jak mawiał pewien anglojęzyczny poeta „There can be only one” (może być tylko jeden) wychodząc od tego przepięknego cytaty, niech wygra najlepszy!

Serdecznie zapraszamy!
Wstęp wolny!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: impreza spotkanie inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧