Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

ŚWIĘTO MUZYKI

ŚWIĘTO MUZYKI
📅 Data: niedziela, 21 czerwca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 15:30

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Amfiteatr Bemowo, Park Górczewska (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


PROGRAM:

15:30-17:00: Bemowo Wspiera Talenty: Komeda pełna słońca – koncert w wykonaniu uczniów Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy

20:00-21:30: Koncert 3275 kg Orchestra

wstęp wolny!

Święto Muzyki to cykliczna impreza odbywająca się na całym świecie pierwszego dnia lata. Bemowo po raz pierwszy włącza się w jego obchody. Bo mamy się czym pochwalić.

Na początku zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II st. im. Krzysztofa Komedy. Koncert będzie połączony z rozdaniem nagród oraz uhonorowaniem tegorocznych absolwentów II stopnia. W programie usłyszymy najlepszych uczniów - wokalistów, instrumentalistów, zespoły. Wykonają oni covery muzyki pop i rock oraz standardy jazzowe.

Jako druga wystąpi 3275 kg Orchestra działająca przy Bemowskim Centrum Kultury. Orkiestra nagrała właśnie swoja płytę, która doczekała się entuzjastycznych recenzji. „3275 kg Orchestra" to grupa twórców, eksperymentatorów, doświadczonych profesjonalistów i pasjonatów muzyki. To energetyczne połączenie młodości i doświadczenia, abstrakcji i konstruktywnego działania. W orkiestrze spotkali się artyści wywodzący się z różnych, pozornie odległych artystycznych światów, tutaj jednak współdziałających w pełnej harmonii. Na muzyczny charakter, brzmienie i kierunek działania orkiestry, ogromny wpływ mają doświadczenia wszystkich muzyków i kompozytorów tworzących zespół oraz ich fascynacja muzyką etniczną, jazz'em w wielu jego odmianach, muzyką eksperymentalną, klasyczną, współczesną kameralistyką i muzyką filmową.

„3275 kg Orchestra " powstała przy Bemowskim Centrum Kultury, będącym jednocześnie „matecznikiem", jak i impresariatem zespołu.

Enigmatyczna nazwa zespołu określa powagę sytuacji oraz wagę właściwą całej orkiestry wraz z fortepianem, dyrektorem Bemowskiego Centrum Kultury - Marcinem Jasińskim, Maciejem Trifonidisem - autorem projektu oraz sztabem wspierającym - Bemowskiego Centrum Kultury.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bemowo lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama