Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

IV Edycja Spotkaj Swojego Pracodawcę - Targi Pracy Life Science

IV Edycja Spotkaj Swojego Pracodawcę - Targi Pracy Life Science

reklama
📅 Data rozpoczęcia: wtorek, 28 marca 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: czwartek, 30 marca 2023

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, ul. Rektorska 4 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
SPOTKAJ SWOJEGO PRACODAWCĘ – Jak znaleźć pracę w branży Life Science?

Z roku na rok branża Life Science cieszy się rosnącą popularnością. Coraz więcej zakładów pracy oraz uczelni stara się rozwijać tę dziedzinę nauki. Czym dokładnie zajmuje się branża Life Science?
Specjaliści z tej dziedziny nauk Life Science są bardzo pożądani na rynku pracy. Naukowcy pracujący w laboratoriach, bioinformatycy, czy inżynierowie odpowiedzialni za wdrożenie procesów na skalę przemysłową – każdy znajdzie dla siebie miejsce.

W odpowiedzi na problem braku targów pracy skierowanej do tej konkretnej grupy na Politechnice Warszawskiej powstały Targi Pracy – Spotkaj Swojego Pracodawcę. Grupa studentów technologii chemicznej, biotechnologii, inżynierii chemicznej oraz biogospodarki postanowiła połączyć swoje siły i zorganizować wydarzenie skupiające się na firmach powiązanych z branżą Life Science. Stale rosnące zainteresowanie napędza nas do działania. Staramy się rozwijać wydarzenie najlepiej jak umiemy. Kolejna edycja targów SSP planowana jest w formie hybrydowej w dniach 28 – 30 marca 2023r.

Uczestnicy wydarzenia będą mieć możliwość poznania potencjalnych pracodawców w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, a także wzięcia udziału w wielu ciekawych wydarzeniach towarzyszących. Pasjonujące prelekcje oraz panele dyskusyjne prowadzone przez przedstawicieli firm i nie tylko czy sesje Q&A pozwalające na zdobycie odpowiedzi na nurtujące pytania o sposób rekrutacji, przebieg praktyk. Są to tylko niektóre z zaoferowanych uczestnikom wydarzeń.
Zdajemy sobie sprawę, że teoria to podstawa praktyki, dlatego poprowadzone zostaną także liczne warsztaty, organizowane przez firmy. Mamy nadzieję, że nasze targi pracy pomogą studentom w odnalezieniu swojej ścieżki kariery.

Udział w targach jest darmowy i dostępny dla studentów uczelni z całej Polski.
Nasze Targi Pracy są właśnie dla Ciebie!
DO ZOBACZENIA!

📅 28 marca - dzień online wypełniony ciekawymi prelekcjami oraz panelami dyskusyjnymi
📅 29 i 30 marca to dzień stacjonarny targów, odbędzie się on w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (ul. Rektorska 4), gdzie będziecie mogli spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami firm

Harmonogram targów >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę