Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert zespołu kubańskiego [email protected] en CUERO

Koncert zespołu kubańskiego RECICL@-G en CUERO

reklama
📅 Data: wtorek, 30 czerwca 2015

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:30

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Wielokulturowe w Warszawie, Jagellońska 54 (wejście od pl.Hallera) (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: koncert


‘’[email protected] en Cuero’’ to grupa grająca muzykę fusion.
W sercach i duszach członków zespołów grają różne style muzyczne. Yoilan Perez Harriette poprzez swój zespół połączył muzyków i ich muzykę tworząc nową ścieżkę dla wspólnej artystycznej drogi.

‘’[email protected] en Cuero’’ ma wszytkiego po trochu.
Po kilku latach grania w Polsce tradycyjnej muzyki kubańskiej, Yoilanowi zabrakło tego, co tworzył z przyjaciółmi na Kubie, stąd pomysł na stworzenie nowej grupy i nowych utworów w tej samej stylistyce. Zespół, który powstał tutaj jest kontynuacją i rozszerzeniem tego co działo się na Kubie stąd ciągłość nazwy [email protected] i dodatek „en cuero” czyli „nago”- nic do ukrycia.

Do projektu zostali zaproszeni najlepsi muzycy kubańscy (Rei Ceballo, Toni Junior B.I.G, Eddy Aguero) jak i polscy (Krzysztof Więckowski, Sebastian Kuchczyński i Roland Grzegorz Abreu Krysztofiak), fascynujący się rytmami latynoskimi. Ten mix kultury kubańskiej z europejską, daje mieszankę wybuchową w muzyce [email protected] en Cuero. Można znaleźć tu wyraźne wpływy salsy, son, reggeton, rumby jaki i pop, rock, hip hop, rap i muzyki alternatywnej. Ten muzyczny koktajl, powoduje, że nie trzeba być miłośnikiem muzyki latynoskiej, aby muzyka [email protected] zawładnęła sercem i nogami słuchaczy. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego i "smacznego" w tym nowatorskim projekcie jakim jest ''[email protected] en Cuero''

Więcej o zespole: link

Wstęp wolny
g.20:30 zaczynamy punktualnie! :)

Centrum Wielokulturowe w Warszawie / The Multicultural Center in Warsaw
ul. Jagiellońska 54 (wejście od pl. Hallera)


Działanie uczestnika Katalizatora Inicjatyw Wielokulturowych KIWi realizowane w ramach projektu Fundacji Inna Przestrzeń ‘Warszawskie Centrum Wielokulturowe’, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę