Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Dzieciństwo Stand-up Polska

Dzieciństwo Stand-up Polska
📅 Data: poniedziałek, 06 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, ISKRA Pole Mokotowskie Wawelska 5 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


Stand-up Polska i Iskra zabiorą Was w sentymentalną podróż do przeszłości. Będziemy eksplorować traumatyczne dzieciństwo Stand-uperów.

Wystąpią:

SEBASTIAN REJENT
Miłośnik komizmu, wiedzy i kultury masowej. Przedszkolny mistrz w młynek. W dzieciństwie wielki fan kolekcji od Deagostini. Zbierał dinozaury, skarby ziemi, ciekawostki o świecie, a następnie powiedział: „pieprzyć wiedzę!” i zaczął zbierać pokemony. By przypodobać się dziewczynom.

CZAREK JURKIEWICZ
Zajmuje się Stand-upem od 2009 roku. Jest jedną z dówch pierwszych osób, która zaczęła promować Stand-up Comedy na terenie Polski. Początkowo jako underground-owy stand-up obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów.

GAWEŁ FELIGA
Gaweł co prawda występował kilkakrotnie w telewizji, ale raczej nie jest złym człowiekiem.
Wiecznie sceptyczny, trochę mizantrop; próbuje ukryć ten fakt opowiadając żarty o tym jak bardzo jesteśmy zgubieni. Wprawny w czarnym humorze i żartach obserwacyjnych, zauważa że nic nie jest czarno-białe.

MACIEK ADAMCZYK
Przygodę z życiem zaczął w 85. Przygodę ze sceną w 2009. Wyrzucili go z eliminacji do PAKI za żart, w którym pojawiło się autystyczne dziecko. To jego największe sukcesy.

MICHAŁ KEMPA
Komik, prawnik, maratończyk. Jest komikiem, ale propaguje humor nieśmieszny i smutny. Uważa się za mądrzejszego i lepiej wykształconego od pozostałych komików ze Stand-up Polska. Może nie jest bardzo śmieszny, ale jest sympatyczny.

PIOTR SZUMOWSKI
Stand-up’em zajmuje się od siedemnastego roku życia. Za cel życiowy założył sobie zwiedzić wszystkie kraje świata i zostać najśmieszniejszym człowiekiem świata według księgi guinnessa (najprawdopodobniej w edycji 2034) – jak na razie idzie mu to całkiem nieźle.

WSTĘP WOLNY

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: spotkanie inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę