Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

60 lat Osiedla Przyjaźń! - część druga

60 lat Osiedla Przyjaźń! - część druga

reklama
📅 Data: niedziela, 26 lipca 2015

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, ogródek Klubu Karuzela, Konarskiego 85 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bemowo lub w kategoriach: film impreza koncert spacer warsztaty dla dzieci


W lipcu 60 urodziny obchodzi nie tylko Pałac Kultury i Nauki, ale też bemowskie Osiedle „Przyjaźń”, w którym mieszkali budowniczowie z ZSRR. Z tej okazji zapraszamy na wspólne obchodzenie urodzin !

START: Klub Karuzela, Os. Przyjaźń 85 26.07 godz. 15

- Urodziny nie będą wyłącznie wspominkami! Razem z mieszkańcami i partnerami przygotowaliśmy m.in: koncerty i pokazy filmowe, gry podwórkowe i warsztaty dla dzieci, turniej ping ponga, naukę chodzenia na linie, konkurs wiedzy o Osiedlu. Będzie z nami też Ludoteka Roszada, która przygotuje turniej gier planszowych oraz Jaśmina Wójcik z projektu Ursus/Zakłady, która zadba o tradycyjny dla imprez osiedlowych element traktorowy. No i nie może się obyć bez tortu urodzinowego. – mówi Magda Leszko, prezes Stowarzyszenia.
Koncerty zagrają Jacek Mazurkiewicz oraz zespół Poeci Jezior. Całość zakończy się pokazem filmów w sali widowiskowej Karuzeli. Trwa już Konkurs fotograficzny „60 lat Osiedla Przyjaźń”, organizowany przez partnera projektu, Inicjatywę Osiedla Przyjaźń, oraz łańcuszek #OP60, w ramach którego internauci wrzucają zdjęcia „wpisane w Pałac”.

Chętnych z dalszych zakątków Warszawy zapraszamy też na spacer – przejazd autobusem „ogórkiem” na Osiedle spod Pałacu Kultury, godz. 16.30.

Mniej warzywny dojazd z centrum: 171 z przystanku Centrum04 lub 109 z przystanku Emilli Plater04. Przystanek docelowy:Konarskiego.

Spacer na Osiedlu zacznie się o 17:00

Wydarzenie w ramach projektu „Archiwum Społeczne Osiedla „Przyjaźń”, prowadzonego przez Stowarzyszenie Przyjaźni PS, którego partnerem jest Bemowskie Centrum Kultury. Dofinansowano ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę