Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

60 lat Osiedla Przyjaźń! - część druga

60 lat Osiedla Przyjaźń! - część druga
📅 Data: niedziela, 26 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, ogródek Klubu Karuzela, Konarskiego 85 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


W lipcu 60 urodziny obchodzi nie tylko Pałac Kultury i Nauki, ale też bemowskie Osiedle „Przyjaźń”, w którym mieszkali budowniczowie z ZSRR. Z tej okazji zapraszamy na wspólne obchodzenie urodzin !

START: Klub Karuzela, Os. Przyjaźń 85 26.07 godz. 15

- Urodziny nie będą wyłącznie wspominkami! Razem z mieszkańcami i partnerami przygotowaliśmy m.in: koncerty i pokazy filmowe, gry podwórkowe i warsztaty dla dzieci, turniej ping ponga, naukę chodzenia na linie, konkurs wiedzy o Osiedlu. Będzie z nami też Ludoteka Roszada, która przygotuje turniej gier planszowych oraz Jaśmina Wójcik z projektu Ursus/Zakłady, która zadba o tradycyjny dla imprez osiedlowych element traktorowy. No i nie może się obyć bez tortu urodzinowego. – mówi Magda Leszko, prezes Stowarzyszenia.
Koncerty zagrają Jacek Mazurkiewicz oraz zespół Poeci Jezior. Całość zakończy się pokazem filmów w sali widowiskowej Karuzeli. Trwa już Konkurs fotograficzny „60 lat Osiedla Przyjaźń”, organizowany przez partnera projektu, Inicjatywę Osiedla Przyjaźń, oraz łańcuszek #OP60, w ramach którego internauci wrzucają zdjęcia „wpisane w Pałac”.

Chętnych z dalszych zakątków Warszawy zapraszamy też na spacer – przejazd autobusem „ogórkiem” na Osiedle spod Pałacu Kultury, godz. 16.30.

Mniej warzywny dojazd z centrum: 171 z przystanku Centrum04 lub 109 z przystanku Emilli Plater04. Przystanek docelowy:Konarskiego.

Spacer na Osiedlu zacznie się o 17:00

Wydarzenie w ramach projektu „Archiwum Społeczne Osiedla „Przyjaźń”, prowadzonego przez Stowarzyszenie Przyjaźni PS, którego partnerem jest Bemowskie Centrum Kultury. Dofinansowano ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bemowo lub w kategoriach: film impreza koncert spacer warsztaty dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę