Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Przedpremiera GLE Coupé w Stacji Mercedes

📅 Data: czwartek, 09 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stacja Mercedes (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


W czwartek 9 lipca, o godz. 18:00 goście Stacji Mercedes będą mieli niebywałą okazję przedpremierowo obejrzeć i poznać możliwości GLE Coupé – uosobienia sportowej elegancji – w wielkim stylu. Samochód można zobaczyć w najnowszym filmie Jurassic World, w związku z czym jego przedpremiera w letnim pawilonie będzie nawiązywała właśnie do tej superprodukcji. Warto sprawdzić jak auto prezentuje się również poza szklanym ekranem.
Do polskich kin w połowie czerwca wszedł film Jurrasic World – długo oczekiwana kolejna część legendarnego Parku Jurajskiego, w którego obsadzie nie zabrakło samochodów spod znaku trójramiennej gwiazdy. W filmie pojawią się takie legendy jak Klasa G, Unimog i Sprinter, ale głównym bohaterem jest nowa propozycja od Mercedes-Benz – GLE Coupé. Mercedes-Benz GLE 450 AMG Coupé zadebiutował na ekranie filmowym, jako samochód Claire, kierownik obiektu Jurassic World (w tej roli Bryce Dallas Howard). GLE Coupé towarzyszy Claire w walce z kryzysem w parku rozrywki na wyspie Isla Nublar – prezentując przy okazji pełnię swoich terenowych zdolności. Jakie ten model robi wrażenie na żywo, o tym przekonają się goście odwiedzający Stację Mercedes już w najbliższy czwartek. Przedpremiera bohatera dnia – GLE Coupé rozpocznie się o godz. 18.00.
O godz. 19:30 w ramach wydarzenia w Stacji Mercedes odbędzie się spotkanie
z Product Managerem Mercedes-Benz Mariuszem Sekuną, który opowie o koncepcji, zaletach i możliwościach nowego modelu. Podczas przedpremiery będą organizowane również konkursy z nagrodami, dla tych, którzy wykażą się największą wiedzą odnośnie nowo prezentowanego auta.
Zapraszamy serdecznie na spędzenie czwartkowego popołudnia w Stacji Mercedes.
To będzie niebywałe spotkanie z nowym modelem Mercedes-Benz, które odbędzie
się w stylistyce rodem z planu filmu Jurassic World.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama