Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Klinika Stanika w salonach Lady's Place

Klinika Stanika w salonach Lady's Place
📅 Data: sobota, 11 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie z Warszawy i okolic na spotkanie z naszą brafitterką, tzw. Stanikową Panią Doktor.

Cykliczna edycja Kliniki Stanika zawita do salonów Lady's Place w Warszawie. Salony mieszczą się przy ulicy Mehoffera 26 paw. 18 oraz w Stacja Metro Centrum, galeria handlowa – pasaż zachodni lok. 2001 C.
W obu czekamy na Was od 11:00 do 15:00.

Co będziemy robić?
Będziemy bezpłatnie dobierać właściwy rozmiar biustonosza każdej Pani. Bez względu na to, czy będzie to mały biust czy duży, czy będzie to obwód 60 cm, czy 90 cm nasza Stanikowa Pani Doktor wybierze model i konstrukcje specjalnie dla każdej Pani.
Dla pięciu pierwszych osób, które dokonają tego dnia zakupu produktów z oferty marki Panache przygotowaliśmy specjalne prezenty! Będą to m.in. zestawy od Depilove, książki, płyty, prezenty od Panache. Dodatkowo przy zakupie dwóch biustonoszy z oferty marek Panache, rabat -30% na drugi biustonosz!
Gorąco zapraszamy każdą Panią, której obwód ucieka na plecach ku górze, mostek odstaje, ramiączka wrzynają się w ramiona, piersi są zmiażdżone, wylewają się z miseczek lub materiał na nich brzydko się marszczy. Zapraszamy wszystkie Panie, które chcą doświadczyć idealnego dopasowania i chcą mieć piękną, naturalną linię dekoltu i uzupełnić już na wiosnę swoją kobiecą bieliźniarkę! Pomożemy także przy doborze odpowiedniego kostiumu kąpielowego. :)

Zapraszamy!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama