Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert w ramach imprezy SZYBKI MONTAŻ

📅 Data: piątek, 10 lipca 2015

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Lokal Za Kulisami, Muszla Praska, Park Praski, ul. Ratuszowa 4a (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: koncert impreza koncert


Zapraszamy na pierwszą imprezę z cyklu Szybki Montaż-Lokal Za Kulisami:

Zagrają:

Boomslave
Zespół powstał z inicjatywy mroziańskich "braci Gallagher" utalentowanego basisty Artura "Lemura" Lech i charyzmatycznego Grzegorza "Grzebyka" Rolf, początkowo zespół grał bez perkusji, przerabiając kawałki zespołu The Bill z ich płyty "Sex n Roll". Po jakimś czasie skład zasilił perkusista Łukasz "T-1000" Cabaj i razem zagrali kilka otwartych prób i koncertów podwórkowych pod nazwą "Masa Chorych". Przełom nastąpił w roku 2002 kiedy to zespół rozstał się z "T-1000". Przez jakiś czas chłopaki zastanawiali się nad całkowitym zaprzestaniem grania,ale oto na horyzoncie pojawiła się szansa na dalsze wspólne granie. Członkiem zespołu zostaje Przemysław "Kilof " Kołbyk i gości jako stały perkusista zespołu. Wtedy też zespół zmienia oblicze muzyczne (z początkowego prostego punka na trochę bardziej muzycznie skomplikowane kawałki) oraz ewoluuje w zespół "Boomslave" i gra już pod szyldem Boomslave. Zespół zaczyna koncertować już nie tylko w okolicach Mrozów i Mińska,ale również zostaje zapraszany na koncerty do Warszawy, Wrocławia, Siedlec etc. Przez ten czas Boomslave występuje u boku swoich idoli z lat początku działalności (m.in. Big Cyc, The Bill, Brathanki). Zespół gra koncerty w szkołach, klubach, otwartych imprezach masowych.Po pewnym czasie w roku 2008 z powodów protestów uprzednich władz (przez kawałek U.S. Army traktujący o wcielaniu żołnierzy polskiej armii do służby w Iraku) zespół zmuszony jest zawiesić swoją działalność. Przez ten czas muzycy udzielają się w innych formacjach warszawskich i mińskich m.in. Startover, Spin, Audiofobia, Yrena Santhor, Devonation. Kolejny przełom nastąpił ponownie na poczatku roku 2013 gdzie zespół postanowił się reaktywować i zagrać koncert w Warszawskim klubie Fonobar dla starych znajomych. Wtedy to skład zespołu zasilił Przemysław "Smuniek" Smuniewski, który dostał stały angaż gitarzysty solowego.Przez wzgląd na stare czasy i możliwość dalszego grania zespół postanawia reaktywować na stałe skład i gra do dziś.
Skład zespołu:
Grzegorz "Grzebyk" Rolf - gitara, wokal
Przemysław "Smuniek" Smuniewski - gitara solowa
Artur "Lemur" Lech - gitara basowa
Przemysław "Kilof" Kołbyk - perkusja

oraz

DiAnti
Grupa rockowa z Warszawy. Zrodzona we wrześniu 2012 etap wieku niemowlęcego przebrnęła wyjątkowo szybko. Okres dojrzewania okazał się niezwykle burzliwy jednak czasy eksperymentów doprowadziły do ukształtowania własnej oryginalnej osobowości o wyjątkowo sztywnym i prostym rockowym kręgosłupie.
Czterech facetów, cztery odmienne osobowości w jednym silnym organizmie produkującym ogromne ilości adrenaliny. Gitarowe riffy w połączeniu ze szczerą warstwą tekstową poruszą nawet najtwardsze głazy.
Chłopaki na koncertach potrafią rozpalić publikę do białości sami dając z siebie 200% energii. Zabawa na żywo razem z DiAnti to niezapomniane przeżycie, które uzależnia jak najsilniejszy narkotyk tyle, że beż żadnych negatywnych konsekwencji. Jest całkowicie zdrowa i w pełni legalna a nawet zalecana przez lekarzy, znachorów i kapłanów jako panaceum na wszelkie dolegliwości duszy i ciała.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę