Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dzień Klasy G w Stacji Mercedes

📅 Data: niedziela, 12 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stacja Mercedes (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


W niedzielę, 12 lipca, o godz. 12:00 w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu odbędzie się niezwykłe spotkanie dla wszystkich fanów aut terenowych – Dzień Klasy G. To będzie prawdziwa uczta dla miłośników tego kultowego samochodu i wszystkich pasjonatów podróży w ekstremalnych warunkach. Podczas wydarzenia planowana jest nie tylko prezentacja pięknych samochodów Klasy G 63 AMG z serii Crazy Colors, ale również premiera G 4x4² i konkursy z nagrodami.
Mercedesy Klasy G to prawdziwi giganci, którzy już od ponad trzydziestu lat, wyróżniają się swoimi umiejętnościami w praktycznie każdych warunkach. Do wspaniałych możliwości tych aut dochodzi jeszcze ich niepowtarzalny design, którzy wszyscy goście letniego pawilonu będą mogli zobaczyć osobiście w Dniu Klasy G – w najbliższą niedzielę. Piękne wozy terenowe G 63 AMG z palety Crazy Colors z pewnością będą wspaniale prezentowały się w parkowym otoczeniu letniego pawilonu. Warto przyjrzeć się im z bliska oraz dowiedzieć się o ich ekstremalnych możliwościach.
O godzinie 13:00 odbędzie się pierwsza polska publiczna premiera najnowszego samochodu Klasy G 4x4². Imponujące wymiary i osiągi w terenie to tylko niektóre z zalet tego wyjątkowego samochodu. Dla fanów Klasy G zostanie również zorganizowany konkurs z nagrodami.
Serdecznie zapraszamy na Dzień Klasy G w Stacji Mercedes!


To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama