Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

ŻYWIEC MIEJSKIE GRANIE: SOKÓŁ I MARYSIA STAROSTA

ŻYWIEC MIEJSKIE GRANIE: SOKÓŁ I MARYSIA STAROSTA
📅 Data: sobota, 01 sierpnia 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Plażowa ul. Wybrzeże Szczecińskie 1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


W ramach cyklu Miejskie Granie sponsorowanego przez markę Żywiec zapraszamy do Plażowej na kolejne koncerty! Już 1 sierpnia zagrają SOKÓŁ i MARYSIA STAROSTA!

1 sierpnia na żywo usłyszycie zarówno materiał z ich obu wspólnych płyt, jak i kultowe utwory z okresu całej kariery Wojtka (WWO, TPWC i inne). Koncert ma także wyjątkową oprawę wizualną - podczas całego występu na specjalnie przygotowanych ekranach wyświetlane są kontrolowane przez DJ Steeza perfekcyjnie zgrane z muzyką wizualizacje, które stały się już wizytówką grupy podczas trasy promującej ostatni album.

Sokół i Marysia Starosta to duet, który przedefiniował polski hip-hop i wprowadził do niego nową jakość. On, jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce. Ona, absolwentka szkoły muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie; wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Obie ich wspólne płyty, "Czysta Brudna Prawda" i "Czarna Biała Magia" pokryły się platyną, a żywe, energetyczne koncerty gromadzą tłumy ludzi. Nie inaczej będzie na Plażowej scenie!
Pozornie, i w teorii te dwa muzyczne światy - szorstkiego, brutalnego rapu i eterycznego, kobiecego popu do siebie nie przystają. W praktyce zdążyły już stworzyć nową jakość w polskiej muzyce - wysmakowany, wielogatunkowy hip-hop, który nie boi się czerpać z elektroniki, rocka i dźwiękowych eksperymentów, nigdy przy tym nie tracąc swojego rapowego charakteru.

1.08.2015
Start godz. 21:00
Plażowa
Wjazd free!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę