Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spektakularny Tik Show z topowymi TikTokerami

Spektakularny Tik Show z topowymi TikTokerami
📅 Data: sobota, 30 września 2023

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:30

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Centrum handlowe Promenada, ul. Ostrobramska 75C (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Warszawskie Centrum Handlowe Promenada zaprasza wszystkich miłośników TikToka na wyjątkowe wydarzenie. "Tik Show" w Centrum Handlowym Promenada to impreza, której nie możesz przegapić. Spotkaj się z ulubionymi twórcami TikToka, bierz udział w konkursach, warsztatach i zabawie! Do zobaczenia w Promenadzie!

Już w sobotę 30 września warszawskie centrum handlowe odwiedzą znane i lubiane gwiazdy TikToka. Wśród zaproszonych gości w Promenadzie czekać będą: Mama Na Obrotach, Sebastian Kowalczyk, Kinga Kostrzewa, Ciapur, Roxana Orłowska, Edzio oraz Jasper! To doskonała okazja dla odwiedzających, by zadać gwiazdom nurtujące pytania, spędzić kreatywnie czas i zaszaleć na parkiecie!

Organizatorzy przewidzieli ogrom atrakcji. Wydarzenie potrwa od 11:30 do 19:30, a w programie znalazły się warsztaty taneczne, występy i Q&A z idolami. Między 11:30 a 14:00 uczestnicy będą mogli spotkać się i porozmawiać z Mamą Na Obrotach, wziąć udział w konkursie i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Od 14:00 do 17:00 na młodzież czekają twórcy Tik Show, którzy zabawią młodzież występami, wspólnymi warsztatami. To szansa by dowiedzieć się, jak nagrywać i montować tiktoki, posłuchać o najnowszych trendach i spróbować sił w konkursie „BATTLEWIDEO TIKSHOW”.

O 17:00 na scenie pojawi się gość specjalny – Jasper, który zabawi publiczność Q&A, a następnie zaprosi chętnych do strefy Meet&Greet. Dzięki temu fani będą mieli okazję poznać twórcę w kameralnej rozmowie w kuluarach.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 30 września, w godzinach 11:30 – 19:30 w centrum handlowym Promenada ul. Ostrobramska 75C. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: dla dzieci impreza spotkanie warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama