Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

SJÓN + PLUG&PLAY + 30DAYSOFLINE | AFTER: MARTE

SJÓN + PLUG&PLAY + 30DAYSOFLINE | AFTER: MARTE
📅 Data: czwartek, 27 sierpnia 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Cud nad Wisłą Bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


CUD ZAPRASZA NA NOWĄ ODSŁONĘ KONCERTOWYCH CZWARTKÓW. HASŁO PRZEWODNIE: "NAJWIĘKSZE ODKRYCIA 2014 i NAJWIĘKSZE NADZIEJE 2015!"

Będzie muzycznie, będzie koncertowo, będzie bardzo młodo i obiecująco. Koncertowy cykl w Cudzie Nad Wisłą to wydarzenia, podczas których zobaczycie debiutantów polskiej sceny muzycznej, a także tych, którzy zdążyli już na niej nieźle namieszać!

Podczas CZTERNASTEGO i ostatniego koncertu zapraszam na występ trzech wyjątkowych zespołów z wytwórni Make Music: SJÓN + PLUG&PLAY + 30DAYSOFLINE.


SJÓN
Pierwszym wielkim sukcesem grupy był występ w 2012 roku na Open’er Festival oraz trasa koncertowa w UK (Liverpool, Londyn) wraz z zespołem Myslovitz. Następnie, Sjón doczekał się występu w programie Kuby Wojewódzkiego i koncertu na festiwalu Soundrive 2013 w Gdańsku.
Zespół otrzymał również zaproszenie do udziału w tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu, OFF Plus Camera w Krakowie oraz AlterFest w Mysłowicach. Ostatnim sukcesem Sjón była premiera ich najnowszego wydawnictwa – „Suffer” na antenie radiowej Trójki. Zespół wystąpił na żywo w audycji Piotra Stelmacha „Offensywa”. Do tej pory Sjón wydał Maksi-Singla na białym winylu (styczeń 2014) oraz dwa short albumy „Human”(listopad 2014) oraz „Suffer” (maj 2015), będące częścią tryptyku „Human Suffer Defeated”.

PLUG&PLAY
Zespół znany z łączenia melodii kojarzonych z lepszą stroną lat osiemdziesiątych ze współczesnymi tanecznymi rytmami. Znakiem rozpoznawczym Plug&Play jest szeroko brane elektryczne i elektroniczne brzmienie, często niesztampowe instrumentarium, męsko-damskie wokale oraz stylistyczne skoki w bok sprawiające, że styl grupy jest nie do podrobienia.
Zdążyli zaskarbić sobie zarówno uznanie blogosfery, zainteresowanie dziennikarzy muzycznych (zwłaszcza wydaną w 2013 roku przebojową epką Reisefieber), jak i sympatię fanów muzyki niezależnej w Polsce i za granicą.
Plug&Play skutecznie przebija się do świadomości słuchaczy, zbierając wyróżnienia i nagrody – Reisefieber EP uznana zostałą między innym przez blog We are from Poland epką roku. Koncerty grupy to konkretna porcja witalnego grania, kompozycji przemyślanych i wykonywanych z pełnym zaangażowaniem na scenie.

30daysofline
30daysofline to formacja Indie rockowa ze Świecia. Ich utwory opowiadają o tolerancji, czerpaniu radości z życia, miłości, oraz o tym, że nie wszystko co jest zwane „passe” czyli przebrzmiałe i niemodne, musi być złe.
Czerpią inspiracje z różnych źródeł, a wśród swoich ulubionych kapel Indie rockowych wymieniają: Foals, The Drums, Two Door Cinema Club, Vampire Weekend czy The Maccabees. Do tej pory zagrali kilkanaście koncertów w różnych województwach w Polsce.

After zapewni MARTE!
MARTE jest producentem muzyki deep / tech house. W swoich produkcjach łączy elementy jazzu, world music, indierocka, a nawet muzyki klasycznej.
Jego liveacty są podróżą poprzez oryginalną harmonię, intrygującą rytmikę oraz różnego rodzaju zjawiska psychoakustyczne.
W efekcie, muzyka podczas koncertów zaspokaja potrzeby zarówno publiczności tanecznej jak i koneserów brzmienia.

WSTĘP WOLNY!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę