Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

METOPE (Areal Rec./Beachcoma/Berlin)

METOPE (Areal Rec./Beachcoma/Berlin)

reklama
📅 Data: piątek, 09 sierpnia 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 22:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Temat Rzeka, Plaża przy Moście Poniatowskiego (strona praska) (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Plaża, drinki, zachód słońca, wieczny hedonizm, oraz nieśmiertelny Don Johnson, który na pewno nie ominie tej biby! Temat Rzeka to chyba jedyne miejsce w Warszawie o klimacie zbliżonym do jednego z najważniejszych centrów światowej muzyki rozrywki i sztuki ulicy - MIAMI - dlatego na jedną noc postanowiliśmy zaprosić bohaterów serialu Miami Vice i wprowadzić Was w atmosferę tych kultowych obrazków z naszego dzieciństwa.

Za przemyt najświeższych muzycznych dopalaczay zadbają nieustraszony komisarz Don METOPE z swoją urodzinową selekcją, niezawodny podkomisarz TRUANT, oraz aspiranci Zack Parano, Crow Boy, Leveuho i Pe Ar.

dress code: białe marynarki, hawajskie koszule, bikini, oksy, obcisłe spódniczki

METOPE (Areal Rec./Beachcoma/Berlin)
Metope czyli Michael Schwanen to producent muzyczny z 20 letnim doświadczeniem, założyciel takich labeli jak Areal, IRR oraz Beachoma. Na przestrzeni tych lat remixował takich artystów jak Depeche Mode, Gabriel Ananda, Lexy, Dj Koze oraz Fairmont, a to nie koniec długiej listy muzycznych kolaboracji. Rok 2001 to początek działalności fonograficznej i założenie pierwszej wytwórni Areal Rec. dzięki świeżości produkcji ukazujących się na tym wydawnictwie Michael miał okazję zwiedzić znaczną większość festiwali oraz klubów na całym świecie. W 2005 artysta wydaje swój pierwszy albumu , który pokazuje że jego muzyka to coś wyjątkowego, „Kobol” zostaje doceniony przez międzynarodową krytykę oraz fanów muzyki elektronicznej. W 2008 na świat przychodzi nowe dziecko czyli label IRR, wysublimowaną ofertą tej wytwórni zachwycają się Dj Koze, John Daly oraz ADA, która staje się bliskim partnerem Metopa w prowadzeniu wydawnictwa. Najważniejsze jest to że Metope wie jak poruszyć tłum do tańca i z pewnością robi to w niebanalny sposób.

TRUANT (temat rzeka / luzztro)
Truant urodzony w Warszawie, pierwsze sety grał w wieku kilkunastu lat. 100% ADHD. Jego myśli non stop wagarują w poszukiwaniu nowych brzmień. Wychowany na undergroundowej scenie brytyjskiej, z której głównie czerpie swoje Inspiracje muzyczne. Kilka lat swojego życia spędził w Londynie i właśnie ten klimat stara się pokazywać w Warszawie. Jeśli uważasz, że to co gra nie jest w Twoim stylu, to zapamiętaj - po jego secie będziesz wypierał się swoich słów! Gra House , Detroit, Bass ale najlepiej czuje sie w klasycznym, brytyjskim techno.

CROW BOY (Temat Rzeka)

LEVEUHO (Elektroliryka/Folia Soundstudio)

ZACK PARANO (Pure)

PE AR(Pure)

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!