Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Coworkowe warsztaty |ZBUDUJ SILNĄ MARKĘ OSOBISTĄ NA LinkedIn [godz. 10:00, 13:00 i 15:00]

Coworkowe warsztaty |ZBUDUJ SILNĄ MARKĘ OSOBISTĄ NA LinkedIn [godz. 10:00, 13:00 i 15:00]
📅 Data: wtorek, 19 marca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Centrum Handlowe Janki, ul. Mszczonowska 3 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Jak tworzyć treści z wykorzystaniem ChatGPT i w jak budować silną markę osobistą przy pomocy AI – tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy bezpłatnych warsztatów w Centrum Janki. Już 29 lutego i 19 marca w nowo otwartej strefie coworkingowej - Przestrzeni dla Biznesu - poprowadzą je branżowi specjaliści.

Centrum Janki wyszło naprzeciw potrzebom osób spragnionych wiedzy na temat Sztucznej Inteligencji. Galeria zorganizowała dla nich bezpłatne warsztaty w Przestrzeni dla Biznesu, czyli niedawno otwartej strefie coworkingowej. Pełne wartościowych informacji spotkania odbędą się 29 lutego oraz 19 marca.

W czwartek, 29 lutego, w Centrum Janki odbędą się „Warsztaty tworzenia treści z wykorzystaniem ChatGPT”.

Poprowadzi je Jakub Chojnacki, specjalista z zakresu AI, uczenia maszynowego oraz oprogramowania, pracujący z takimi narzędziami jak Python, PyTorch, C++ oraz loT.

Warsztaty odbędą się o godzinie 10.00, 13.00 oraz 15.00, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć dogodny dla siebie czas. Podczas spotkania w Centrum Janki prowadzący przybliży uczestnikom możliwości zastosowania AI w codziennej pracy. Odkryje przed nimi również tajniki wykorzystania ChatGPT w tworzeniu różnorodnych treści, tak by jak najlepiej wykorzystać jego kreatywne możliwości.

Natomiast 19 marca w Centrum Janki będzie można dokształcić się z zakresu budowania silnej marki osobistej na portalu LinkedIn przy wsparciu AI.

Prowadzący warsztaty Adrian Gamoń - strateg marki, ekspert od social mediów i trener biznesu, wprowadzi uczestników w świat skutecznej komunikacji.

Na spotkaniu dowiedzą się oni, jak krok po krok budować markę osobistą na LinkedIn, wykorzystując narzędzia Sztucznej Inteligencji. W trakcie warsztatów w Centrum Janki prowadzący zwróci uwagę m.in. na rodzaje treści i działanie algorytmów oraz przedstawi praktyczne rozwiązania.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, a zapisy odbywają się drogą mailową pod adresem: chjanki@kartapodarunkowa.info.pl.

Warsztaty w Centrum Janki odbędą się w Przestrzeni dla Biznesu, czyli niedawno otwartej strefie coworkingowej. Ta przytulna lokalizacja z panelami pochłaniającymi dźwięk, jest idealnym miejscem do pracy i nauki. Naturalnego klimatu dodaje jej połączenie eleganckiej czerni z jasnym drewnem oraz bogata roślinność, która sprzyja koncentracji i poprawie nastroju. W Przestrzeni dla Biznesu znalazły się także szafki do bezpiecznego przechowywania swoich rzeczy, wygodne krzesła, fotele i stoły z hokerami. Zadbano również o prywatność rozmów telefonicznych, którą można zachować dzięki budkom akustycznym. Komfortowej atmosfery dodają również ekspozycje najemców Centrum Janki, zaprojektowane tak, by naturalnie wpisywały się w pomieszczenie. Strefa coworkingowa pomieści jednocześnie ok. 30 osób i jest odpowiedzią na potrzeby osób pracujących zdalnie, prowadzących własne biznesy oraz uczniów i studentów. Naprzeciwko znajduje się strefa restauracyjna, więc w każdej chwili można wyjść coś zjeść i wrócić do swoich zadań w strefie coworkingowej.

Bezpłatne warsztaty z zastosowania Sztucznej Inteligencji w Centrum Janki będą świetną opcją dla wszystkich tych, którzy poszukują informacji w tym zakresie. Prowadzący je eksperci nie tylko podzielą się cenną wiedzą, ale również przedstawią praktyczne rozwiązania dla każdego biznesu. Zdecydowanie warto zapisać się na nie wcześniej i nie przegapić okazji na dokształcenie się w temacie AI, która coraz szybciej przenika do naszej zawodowej codzienności.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
👋 Przybij piątkę