Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Szczerość i autentyczność w relacjach - mit czy rzeczywistość? Proces grupowy

Szczerość i autentyczność w relacjach - mit czy rzeczywistość? Proces grupowy
📅 Data: piątek, 01 marca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Krucza 17/13 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Szczerość i autentyczność w relacjach - mit czy rzeczywistość? To temat parasol bezpłatnego procesu grupowego, do udziału w którym zapraszam.

Czy żyłoby nam się lepiej gdybyśmy wnosili swoje prawdziwe emocje w relacjach z bliskimi i w środowisku zawodowym? Czy to w ogóle możliwe, czy potrzebne, jak jest w rzeczywistości, czy ludziom i grupom łatwiej byłoby się dogadywać gdyby komunikacja między nimi była szczera i otwarta?

Będziemy się przyglądać temu i doświadczać w formule procesu grupowego - metody Psychologii Procesu służącej pogłębionej dyskusji nad zagadnieniami społecznymi, która stara się zauważać i uwzględniać wszystkie strony danego problemu czy konfliktu i pozwala tych różnych stron doświadczyć.

Kwestie organizacyjne:
Proces grupowy odbędzie się kiedy zbierze się grupa minimum 6 osób. Spotkanie trwa ok. 1,5 godz. i będzie nagrywane do celów superwizji, a następnie skasowane. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotykamy się w Ośrodku Przemiany przy ul. Kruczej 17/13. Aby wziąć udział w procesie konieczny jest wcześniejszy kontakt na adres mailowy: krzysztof.litwinek@gmail.com lub pod numerem telefonu 603560142. Zapraszam do kontaktu w razie pytań.

O prowadzącym:
Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces, należącym do grupy podejść humanistyczno-doświadczeniowych. Obecnie w fazie szkolenia dyplomowego. Prowadzę sesje indywidualne, pracuję z parami i rodzinami, pod superwizją nauczycieli Psychologii Procesu.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: warsztaty inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter