Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Dzień Czekolady

Dzień Czekolady
📅 Data: piątek, 04 września 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Krakowskie Przedmieście (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


Wszystkich miłośników czekolady marka Wedel zaprasza do wspólnego świętowania! Już 4 września odbędzie się kolejny Dzień Czekolady! Na wszystkich, którzy przyjdą tego dnia na Krakowskim Przedmieściu (przy Placu Zamkowym) czeka prawdziwa, słodka uczta i pomnik Syrenki… cały z wedlowskiej czekolady, który na zakończenie będzie można ugryźć!

Nie od dzisiaj wiadomo, że czekolada poprawia nastrój. Substancje w niej zawarte zwiększają wydzielanie endorfin – tzw. hormonu szczęścia. Po zjedzeniu kawałka tego przysmaku czujemy się od razu dużo lepiej! Jeśli, więc chcesz przejść na wyższy poziom radości dołącz do Wedla podczas Dnia Czekolady!

Tegoroczną bohaterką warszawskiego Dnia Czekolady zostanie… warszawska Syrenka. Jej czekoladowa podobizna stanie 4 września na Krakowskim Przedmieściu (przy Placu Zamkowym) i od godziny 11:00 będzie cieszyła oczy przechodniów. Nie będzie to jednak wersja dużo skromniejsza od oryginału, o czym zaświadczy prawie 2,5 metra wysokości i ponad 500 kilogramów wagi czekoladowej syrenki! To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ punktualnie o godzinie 20:00, warszawiacy będą mogli ją… ugryźć!

Gdzie? Krakowskie Przedmieście, Warszawa
Start: 11:00 Wielki Finał: 20:00

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę