Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Babie Lato 2015

Babie Lato 2015
📅 Data: sobota, 12 września 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursus

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


W sobotę, 12 września 2015 r. zapraszamy na imprezę plenerową Babie Lato, która odbędzie się w Parku Czechowickim. Zaczynamy o godzinie 16:00. Jak co roku, „Babie Lato” rozpoczniemy konkursem na najładniejszy latawiec, organizowanym we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w Dzielnicy Ursus. Natomiast od godziny 16:30 będzie można słuchać i bawić się przy utworach zespołu „Żuki”, w: Piotr Andrzejewski (gitara, wokal), Adam Staniszewski (gitara, wokal), Marek Posieczek (gitara basowa, wokal), Jerzy Bołka (perkusja). Przypomnimy sobie największe przeboje lat 60-tych i 70-tych, takich zespołów, jak np. „The Beatles” czy „Led Zeppelin”.
O godzinie 18:00 wystąpi „Boogie Boys” – formacja fortepianowa grająca muzykę boogie-woogie z domieszką czarnego bluesa. W jej skład wchodzą - Bartek Szopiński (fortepian), Michał Cholewiński (fortepian) oraz Szymon Szopiński (perkusja). Członkowie zespołu zręczne połączyli swój warsztat, pasję i charyzmę z nowymi pomysłami na brzmienie starych polskich tematów muzycznych, która spotyka się z akceptacja słuchaczy w różnym wieku i o różnych upodobaniach muzycznych. Niesamowite brzmienie dwóch fortepianów przenosi słuchaczy w odległe czasy początku wieku, pędzących parowozów i szalonego rytmu bluesa.
Na zakończenie o godzinie 20:30 wystąpi gwiazda wieczoru - zespół Perfect, którego reklamować nie trzeba. Po prostu trzeba ich znowu usłyszeć.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursus lub w kategoriach: impreza koncert inne dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱