Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

PORTRETOWY WALK-IN w Środku

PORTRETOWY WALK-IN w Środku
📅 Data rozpoczęcia: czwartek, 6 czerwca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 9 czerwca 2024

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Północ, CZA CZA kawa&matcha, Targowa 48 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Nazywam się Krzysztof Szlęzak, fotografuję od 14, filmuję od 9 a od 4 lat mam przyjemność i zaszczyt być ambasadorem marki Leica Camera Poland. To moja miłość, praca i styl życia.
Terytorium fotograficzno – filmowe, po którym się poruszam określiłbym jako mieszankę reportażu / portretu / fotograficznej włóczęgi i szeroko pojętego lifestyle’u.
W ostatnich latach, poza swoimi własnymi projektami i tułaczkami po świecie, fotografowałem m.in największe polskie festiwale muzyczne, tworzyłem teledyski, filmy reklamowe, współpracowałem m.in. z takimi markami jak Ferrari, Mercedes, Canal+, Onet, Converse, Modivo, Dr. Martens, Adidas, Puma, Jack Daniels czy Jameson. Przez wiele lat dokumentowałem polską scenę tatuażu. Od kilku lat stale współpracuję z wytwórnią Kayax fotografując i filmując trasy koncertowe Kayah i Bregovic.

OPIS WYDARZENIA:
Prawie 2 lata temu zamieszkałem na Pradze Północ. Pewnego dnia włócząc się po ulicy Targowej skręciłem w uliczkę prowadzącą na Nowy Bazar Różyckiego i trafiłem do kawiarni Cza Cza (ul. Targowa 48). To była miłość od pierwszego wejrzenia. Zakochałem się w absolutnie wyjątkowym i niewymuszonym klimacie tego miejsca i ludziach, którzy je tworzą. Od tej chwili zacząłem spędzać w Cza Czy każdą wolną Warszawską chwilę a w głowie powoli zaczynał kiełkować pomysł by tę wyjątkową społeczność, którą można by górnolotnie nazwać rodziną, sportretować. Równolegle rosły moje uczucia do dzielnicy, w której zamieszkałem i tak narodził się pomysł na PORTRETOWY WALK-IN w Środku. Będzie to wydarzenie na które chciałbym zaprosić wszystkich chętnych- zarówno mieszkańców dzielnicy i okolicy, w której mieszkam jak i wszystkich, którzy tu bywają lub chcą ją poznać i być może zakochają się w niej tak samo jak ja. A być może wystarczy Wam portret zrobiony przeze mnie 🙂
Z portretów, które powstaną podczas WALK-INu stworzę wystawę, którą będziecie mogli zobaczyć już dwa tygodnie później w miejscu, w którym zostaną wykonane czyli galerii Środek przy ul. Targowej 48.
Wieczór zakończymy wyprawą na Tajwan i Islandię, gdzie zabiorę Was za pomocą rzutnika, prezentując zdjęcia z moich solowych podróży do tych miejsc.
Każda z osób, która pozwoli mi się sfotografować dostanie ode mnie wydruk swojego portretu podczas wernisażu wystawy.

PLAN AKCJI:

6-9 czerwca (czwartek-niedziela):
13:00-19:00 ja oraz mój aparat będziemy na Was czekać w galerii Środek (obok kawiarni CzaCza) na zasadach walk-inu czyli bez zapisów na godziny.
Każdemu chciałbym poświęcić przynajmniej 5-10 minut. Podczas portretowania najprawdopodobniej postawię obok także kamerę i będę nagrywał z Wami krótkie wywiady.

22 czerwca:
18:00 wernisaż wystawy portretów, które wykonam 6-9 czerwca.
21:00 odpalamy projektor na bocznej ścianie Muzeum Pragi i zabieram Was w podróż na Tajwan i Islandię.

P.S.
Ta akcja jest za free 🙂

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Północ lub w kategoriach: inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️