Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

CUDowne Brzmienia | Miętha

CUDowne Brzmienia | Miętha
📅 Data: czwartek, 18 lipca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 🌊 nad Wisłą, Cud nad Wisłą, bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)

💲 Wstęp wolny, udział wiąże się z kosztem zamówienia jedzenia/picia

Szczegółowy opis poniżej ⬇️


W urodzinowy tydzień Cudu nad Wisłą zapraszamy Was na naprawdę wyjątkowy koncert w ramach naszego cyklu CUDowne Brzmienia. W czwartek, 18.07 o godzinie 20:00 na naszej koncertowej scenie wystąpi dla Was zespół Miętha!

Miętha to zespół tworzony przez rapera Skipa i producenta AWGS. Na rynku zadebiutowali w 2019 roku albumem "Audioportret" wydanym pod szyldem Asfalt Records. Już w następnym roku wydali kolejny longplay "Szum" a potem album "36,6" promowany singlami nagranymi z O.ST.R. oraz Otsochodzi. Obecnie współpracują z Sony Music i to u nich ukazał się ich nowy album "Mięthlik" do którego dograli się między innymi Vito Bambino, Margaret czy Ero JWP

W trakcie kariery zespół pojawiał się w utworach czołowych artystów rodzimej sceny muzycznej jak Sanah, Vito Bambino, Natalia Szroeder, Paluch czy Miły Atz.

Muzykę Mięthy trudno wrzucić do jednej szufladki gdyż jest ona bardzo różnorodna, co niewątpliwie stanowi olbrzymią siłę zespołu. Skip i AWGS niezwykle sprawnie balansują na styku różnych gatunków muzycznych dzięki czemu ich twórczość jest unikalna i nieszablonowa co zaskarbiło im rzesze fanów.

Jeśli jesteście fanami Mięthy to... wiecie co robić - widzimy się w czwartek, 18.07, punkt 20:00

Do zobaczenia w Cudzie!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧