Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Afro Drum Mantra Party - 1sze Urodziny Mantra House

Afro Drum Mantra Party - 1sze Urodziny Mantra House
📅 Data: sobota, 19 października 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Mantra House, Nowy Świat 5/6 (pokaż na mapie)

💲 Podczas wydarzenia prowadzona jest zrzutka za udział

Szczegółowy opis poniżej ⬇️


[Uwaga! Medytacje mogą mieć charakter świecki lub stanowić element praktyki religijnej - typowe słowa pojawiąjące w mantrach grup religijnych to m.in. "Hare", "Rama", "Kryszna", "Haribol", "Goranga" (waw4free nie jest organizatorem wydarzenia).]

🙌 Zapraszamy Cię 19 października na Mantra Party z okazji urodzin Mantra House. To będzie niesamowity wieczór pełen niezapomnianych wrażeń.

Zaprosiliśmy specjalnego gościa, naszego przyjaciela - Timur Gogutidze, aby poprowadził Afro Drum Mantra Party i rozgrzał ten wieczór rytmami bębnów i mantr.
Тimur uczy gry na bębnach i ma ponad 20 lat doświadczenia na scenie muzycznej. Co więcej, praktykuje on medytację z mantrami.

👉 Co Was czeka?
- Wieczór pełen rytmów bębnów, w którym każdy może stać się uczestnikiem koncertu.
- Mantry, które ogrzewają serce i dają wewnętrzne szczęście.
- Smaczne, urodzinowe poczęstunki i ciepłe rozmowy.
- A także wiele nowych wrażeń, świetnych ludzi i ciepłej atmosfery!

Liczba miejsc jest ograniczona – więc pospiesz się, aby się zarejestrować!

Muzyczna Medytacja to technika grupowej medytacji, która łączy w sobie muzykę i mantry - wspólnie śpiewamy i staramy się skoncentrować na dźwięku mantry.

👉 To jest interaktywny koncert!
🌸 Koncert jest otwarty dla wszystkich, nawet jeśli nigdy nie brałeś udziału w takich warsztatach to nie będziesz się czuł zagubiony! To bardzo łatwa i przystępna dla każdego technika medytacji.

Zanurzysz się w kojących dźwiękach mantr, które pozwolą Ci wejść w medytacyjny stan.

👉 GDZIE Mantra House, Nowy Świat 5/6
👉 KIEDY Soboty 18:00 - 19:30
👉 KOSZT Warsztaty są bezpłatne

Zapisy: link

[Uwaga! Medytacje mogą mieć charakter świecki lub stanowić element praktyki religijnej - typowe słowa pojawiąjące w mantrach grup religijnych to m.in. "Hare", "Rama", "Kryszna", "Haribol", "Goranga" (waw4free nie jest organizatorem wydarzenia).]

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę