Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
WYKŁAD CZWARTKOWY | Wodny świat Józefa Chełmońskiego
Tworząc swoje pejzaże Józef Chełmoński pewnie nie zdawał sobie sprawy z tego, że uwiecznia ginący świat. Świat, w którym Polska była krajem obfitości, a może nawet nadmiaru wody. Woda, w różnych postaciach, jest ważną, choć drugoplanową bohaterką malarstwa Chełmońskiego. Jaki obraz utraconego wodnego świata kryje się w jego dziełach i co nam to mówi o zmianach w polskim krajobrazie i klimacie na przestrzeni ostatnich stu lat? Spróbujemy odpowiedzieć sobie na to pytanie przyglądając się wybranym malarskim przedstawieniom.
🗓️ Termin: czwartek, 21 listopada, godz. 18.00
⏰ Czas trwania: ok. 75 minut
📍 Miejsce zbiórki: Kino MUZ, Gmach Główny, wydarzenie transmitowane na Facebooku na profilu MNW >> link
👤 Dla kogo: dorośli i młodzież
📓 Zasady udziału: bezpłatne wejściówki dostępne w kasie MNW i online od środy poprzedzającej spotkanie / liczba miejsc ograniczona
🎟️ Bezpłatne wejściówki: link
♿️ Dostępność wydarzenia: brak barier architektonicznych, pętla indukcyjna
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach:
spotkaniewykład
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie