Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

PrzyStań nad Wisłą: "KREDYT ZAUFANIA" Iza Kała I Aneta Wróbel I Zuza Falkowska

PrzyStań nad Wisłą: "KREDYT ZAUFANIA" Iza Kała I Aneta Wróbel I Zuza Falkowska

reklama
📅 Data: wtorek, 27 sierpnia 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Cud nad Wisłą, Bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


KREDYT ZAUFANIA to lekki i dowcipny show o sprawach nieważnych i podstawowych, takich jak: związki, życie płciowe, czy niespełnione marzenia.

KREDYT ZAUFANIA objawi Ci: - ile czasu zajmują kobiecie czynności przygotowawcze do seksu? - czy Twoja matka jest PRL-owskim chomikiem? - czym jest najbliższy punkt bezseksualnego stręczycielstwa? - o kim fantazjują kobiety?

„Rozbawić zestresowanych nie jest łatwo. Ale Iza Kała na scenie to eliksir na stresy współczesnej kobiety, która chce nadążać”
Beata Pawłowicz, „Zwierciadło”

---
KREDYT ZAUFANIA stworzyły:

IZA KAŁA aktorka
Łódzką filmówkę ukończyła w splendorze – dyplomowy spektakl "Tlen" w reżyserii Pawła Niczewskiego został nagrodzony na Festiwalu Malta. Znane są jej sceny i kuluary największych polskich teatrów – warszawskich Narodowego, Polskiego, Studio oraz wrocławskiego Ad Spectatores. Ale świat ją wzywał - przebiła się nawet do Moskwy, gdzie współpracowała z Tetarem DOC oraz do stolicy Niemiec, gdzie w 2006 roku została zaproszona na Berlinale Talent Campus, by od tego czasu wspierać niekiedy niemieckie produkcje serialowe („Tatort”, „SOKO Leipzig”, „Ein starkes Team”) i filmowe („Die Unschuldigen”). Przez miłość do wartościowego kina artystycznego zdarza się jej występować w szkolnych etiudach, filmach studenckich czy reżyserskich debiutach, choć widzom znana jest bardziej z czołowych polskich seriali: "Pierwsza miłość", "Na wspólnej", „Barwy szczęścia”czy "Naznaczony".

ANETA WRÓBEL autorka scenariusza i reżyserka
Scenarzystka, dramaturg, reżyserka i producentka. Napisała w życiu tysiące stron. Żadna forma literacka nie jest jej obca. Scenariusze filmów fabularnych („Święty interes”, „Krzemienie”), scenariusze filmów animowanych („Framilik”), scenariusze seriali telewizyjnych („Doręczyciel”, „Pensjonat pod różą”, „Na Wspólnej”), musicale („Karuzela marzeń”), piosenki („Murdas. Bajka”), sztuki teatralne („Co się dzieje z modlitwami niegrzecznych dzieci?”, „Historia pewnego przedmiotu”), formaty programów telewizyjnych („Wygibajki”). Obecnie producent wykonawczy sztuki teatralnej Marka Modzelewskiego „Szwedzki stół”.
Za spektakl „KREDYT ZAUFANIA” uhonorowana Nagrodą Specjalną XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych

ZUZA FALKOWSKA autorka muzyki
Dyrygentka, kompozytorka i wiolonczelistka . W 2012 roku zdobyła dyplom magisterski na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie - specjalność dyrygentura chóralna. W swoich działaniach artystycznych zawsze próbowała łączyć pasje do teatru, filmu, a przede wszystkim muzyki. Uwielbia tworzyć przedstawienia teatralne, widowiska i koncerty, zapraszając do współpracy znajomych - młodych, uzdolnionych artystów, którzy mają tym samym szansę prezentować swoje talenty w niecodziennych projektach.

----
wstęp WOLNY

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: teatr


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę