Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Gorąco zapraszamy na imprezę skierowaną do wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w biegu na orientację!
Już 15 czerwca odbędzie się na finałowy etap FUN RUN 2025 – tym razem biegamy w Parku przy Bażantarni.
To idealny plan na aktywne spędzenie niedzieli!
A co najlepsze? Udział jest całkowicie DARMOWY!
Gdzie: Park przy Bażantarni
Kiedy: 15.06.2025 (niedziela)
Start: godz. 11:00-13:00
FUNRUN jest rekreacyjną imprezą na orientację – jest otwarta dla wszystkich, osób w każdym wieku, niezależnie od kondycji i umiejętności. Orienteering, czyli aktywność z mapą na świeżym powietrzu nie bez powodu nazywany jest zielonym sportem. Nie ma chyba drugiego takiego sportu, który łączy całe rodziny i pokolenia.
Na czym to wszystko polega? Chcesz wziąć udział, ale nie do końca wiesz czy to dla Ciebie? Tutaj dowiesz się wszystkiego!
Każdy uczestnik otrzymuje przed startem mapę oraz specjalny elektroniczny chip. Na mapie zaznaczone są punkty, a Twoim zadaniem jest ich odnalezienie w terenie. Wybór wariantu, czyli drogi pomiędzy kolejnymi punktami, pozostaje w gestii uczestnika – możesz wybrać dowolną drogę między punktami.
Gdy dotrzesz przy pomocy mapy w zaznaczone miejsce, czekać będzie na Ciebie punkt kontrolny. Przy pomocy chipa, w stacji elektronicznej potwierdzasz swoją obecność.
Każdy start jest niepowtarzalny – trasy przed wydarzeniem objęte są tajemnicą. Gwarantujemy, że każdy start będzie wyjątkowy – aktywność na świeżym powietrzu i poznanie ciekawych zakątków Ursynowa to część każdego FunRun.
Nie martw się, jeśli to będą Twoje pierwsze kroki – zgłoś się do naszego instruktora przed ruszeniem w teren, a dowiesz się, na czym to polega, jak zorientować mapę i jakie są jej najważniejsze elementy!
Na każdym etapie będą dostępne cztery trasy o zróżnicowanym poziomie:
• Początkujący (ok.1 km dla osób rozpoczynających przygodę z orientacją)
• Zuchwali (ok. 2 km trochę dłużej i trudniej)
• Odważni (ok. 3 km dla tych co nie boją się wyzwań)
• Profesjonaliści (ok. 4 km skomplikowana trasa dla elity)
Szczegółowe informacje, regulamin i zapisy dostępne są na stronie cyklu >> link
Projekt współfinansowany przez dzielnicę Ursynów.
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach:
dla dziecisport
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie