63 DNI CHWAŁY – ZAWALCZ O SIEBIE
W hołdzie Powstańcom. Dla siebie. Dla zdrowia.
Z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zapraszamy do udziału w wyjątkowej akcji, która połączy misję naszej Fundacji z pielęgnowaniem pamięci o bohaterach naszej stolicy.
„63 Dni Chwały – zawalcz o siebie” to projekt zainspirowany osobistymi wyzwaniami założycieli naszej Fundacji, które przez ostatnie lata pomagały nam naszą zmieniać codzienność na lepsze. Teraz chcemy tę ideę przekazać dalej – Tobie, Twoim znajomym, rodzinie, wszystkim, którzy czują, że nadszedł czas na zmianę.
O co chodzi?
Wspólnie upamiętniamy 63 dni bohaterskiej walki Powstańców Warszawskich, podejmując przez 63 dni własne wyzwanie, by zawalczyć o:
● zdrowie fizyczne i psychiczne,
● dobre nawyki,
● lepsze samopoczucie i większą świadomość siebie.
Ty wybierasz jakie wyzwanie chcesz podjąć! To może być:
- codzienna aktywność fizyczna (spacer, joga, rower),
- rezygnacja ze słodyczy, alkoholu lub fast foodów,
- praktykowanie uważności, medytacja lub chodzenie wcześniej spać,
- jakikolwiek cel, który sprawi, że poczujesz się lepiej.
Ważne, żebyście robili to z szacunkiem do siebie, ale i z odwagą – tak, jak każdego dnia robili to Powstańcy, walcząc o wolność.
WYZWANIE INAUGURUJEMY WSPÓLNYM MARSZEM PO WARSZAWIE - DOŁĄCZ DO NAS!
Akcję rozpoczniemy symbolicznym, sportowym marszem przez Warszawę o długości 6,3 km – każdy kilometr to hołd dla każdego dnia Powstania.
Nie będzie pompatycznie – będzie aktywnie, rodzinnie, na luzie i DLA KAŻDEGO. Zapraszamy spacerowiczów, biegaczy, seniorów, rodziny z dziećmi – wszystkich, którzy chcą uczcić pamięć Powstańców w wyjątkowy, symboliczny sposób.
📍 Start: przy Pomniku Syrenki przy Moście Świętokrzyskim
📅 Data: 1 sierpnia 2025
🕒 Godzina: 17:15
👟 Przyjdź sam lub z kim chcesz! Weź ze sobą wygodne buty, uśmiech i dobrą energię!
Dlaczego warto?
● Bo pamięć o historii nie musi być bierna – może łączyć pokolenia i inspirować do działania tu i teraz.
● Bo Twoje zdrowie ma znaczenie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne.
● Bo zmiana zaczyna się od małej decyzji – i to może być TA decyzja.
Wierzymy, że dzięki wspólnemu wysiłkowi ta akcja zatoczy szerokie kręgi i połączy ludzi z różnych pokoleń – tych, którzy pamiętają, i tych, którzy dopiero poznają historię.
Dołącz do nas!
Zgłoś się, podejmij wyzwanie i podziel się swoją drogą z innymi – w social mediach, z hashtagiem #63DniChwały. Zrób coś dla siebie i zainspiruj innych.
🖤 Pamiętajmy o przeszłości – działajmy dla przyszłości.
Bo każdy dzień to szansa, by zawalczyć – o zdrowie, o zmianę, o siebie.
---
Obserwuj nas:
Facebook:
link
Instagram:
link To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach:
spacer
sport