Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Małgosia Bielecka - wystawa fotograficzna "Przedmieścia"

Małgosia Bielecka - wystawa fotograficzna "Przedmieścia"
📅 Data rozpoczęcia: wtorek, 15 grudnia 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📅 Data zakończenia: piątek, 15 stycznia 2016

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Południe, Klubokawiarnia Towarzyska ul. Zwyciezcow 49 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Wernisaż wystawy fotograficznej "Przedmieścia" w Klubokawiarni Towarzyska na ul. Zwyciezców 49 we wtorek 15 grudnia od godziny 19:00. Wystawa potrwa miesiąc.
Klubokawiarnia Towarzyska zapewni miłą oprawę wernisażu - przewidziana jest muzyka elektroniczna na żywo oraz przekąski i napoje.

Małgosia Bielecka, urodzona w Warszawie.
Absolwentka Architektury wnętrz, Sztuki Nowych Mediów oraz Etnologii. Zainteresowała się fotografią w 2010 roku w trakcie studiów architektonicznych. Następnie brała udział w licznych warsztatach w Polsce i za granicą. W 2014 obroniła dyplom magisterski na kierunku Sztuka Nowych Mediów, który składał się z cyklu fotograficznego i instalacji site-specific. We wrześniu tego samego roku dołączyła do programu mentorskiego Sputnik Photos, podczas którego zaczęła fotografować warszawskie przedmieścia.
Założycielka pracowni projektowania wnętrz Capricorn Interiors, w której na co dzień pracuje.

"Zabudowa przedmieść Warszawy dynamicznie rozwija się tworząc coraz gęściejszą strukturę nieco chaotycznie rozmieszczonych osiedli wokół miasta. Niższe ceny nieruchomości stają się okazją do spełnienia marzenia o posiadaniu domu. Dodatkowym atutem jest bliskość przyrody. Deweloperzy podkreślają pozytywne aspekty nowych inwestycji, jednak spacerując po przedmieściach trudno wyzbyć się wrażenia niespójności, czasem bałaganu lub sztuczności. W wielu miejscach brak dogodnych dróg dojazdowych, chodników, infrastruktury edukacyjnej, medycznej czy też przestrzeni publicznych. Osoby wyprowadzające się pod Warszawę zwykle pozostają z nią w bliskiej relacji. To w mieście pracują, robią zakupy i korzystają z dostępnej oferty kulturalno-rozrywkowej. Przeciętny mieszkaniec codziennie przemieszcza się samochodem wzdłuż tego samego korytarza prowadzącego od domu do miasta. Relacje sąsiedzkie są najczęściej bardzo słabo rozwinięte. Poszczególne posesje otaczają ogrodzenia i wysokie żywopłoty. To na nich skupiam swoją uwagę w tej części cyklu. Projekt jest wciąż otwarty, pracę nad nim rozpoczęłam w 2014 roku."

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Południe lub w kategoriach: spotkanie wystawa
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️