Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
Darmowe warsztaty ceramiczne i malarskie dla młodych osób
Cześć! Wracamy na listopad z naszymi darmowymi warsztatami ceramicznymi (i malarskimi) dla młodych osób w wieku 15-20 lat 🌞
To bezpłatne spotkania, na których w bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni będziemy razem tworzyć, eksperymentwać i dobrze się bawić - 3 warsztaty lepienia w glinie i ostatnie zajęcia malarskie, na których odbierzecie swoje ceramiczne wytwory i namalujecie swój obraz!
Nie musisz mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia – wszystkie materiały zapewniamy na miejscu. To przestrzeń dla każdej osoby, która chce spróbować czegoś nowego, poznać inspirujących ludzi i spędzić czas w kreatywny sposób.
Dla kogo? Dla każdej osoby w wieku 15-20 lat! Chcemy, aby wszystkie osoby – niezależnie od koloru skóry, orientacji seksualnej, religii czy przynależności do jakiejkolwiek grupy mniejszościowej – czuły się u nas jak u siebie.
Gdzie? u nas w pracowni, ul. Grochowska 23/31
Kiedy? 4 piątki w listopadzie 16.00 (obecność obowiązkowa na wszystkich)